رفتن به مطلب
tarhine

محدود کردن تعداد پاسخ در Jcomments

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان ، مشکلی که با جی کامنت دارم اینه که نمیشه تعداد پاسخ به هر نظر رو تعیین کرد،  من میخوام  برای هر نظر نهایتا بشه یک پاسخ درج کرد (یعنی  پاسخ ها بصورت تو در تو و درهم برهم نشه و فقط یک پاسخ برای هر نظر بشه قرار داد)
در تنظیماتش چنین چیزی ندیدم ولی احتمالا دوستان برنامه نویس میتونن  کدنویسی قسمت پاسخ ها رو ادیت کنند و به یک پاسخ محدود کنن.

منتظر پاسخ و راهنمایی دوستان هستم. با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

به انجمن جومینا خوش آمدیـــد

به نظر غیر منطقی میاد که هر مطلب فقط یک نظر داشته باشه

خوب یعنی هر کی زودتر رسید می تونه نظر بده حتی اگر نظرش بی معنی باشه!!

ولی اینکه هر تعداد نظرات هر کاربر رو تحت کنترل داشته باشید این امکان وجود داره

لینک به ارسال

خیلی ممنون از پاسخ شما. اما دوست خوبم اگر با دقت بیشتری به سوال نگاه کنید؛ من عرض کردم یک پاسخ به هر نظر؛ منظورم یک نظر برای هرمطلب نبود. چون در جی کامنت میشه نظرات رو لایک کرد یا به هر نظر پاسخ داد. من میخوام تعداد پاسخ به هر نظر رو به یک محدود کنم.

لینک به ارسال

درود

اگر منظور تان همون نقل و قول است خوب می تونید کاری کنید فقط مدیر و یا کسی که خودتان مد نظر است نقل قول داشته باشد اینجوری فقط خودتان یکبار نقل قول دارید

یا

در تنظیماتش که اگر نقل و قول های تو در تو را غیر فعال کنید فقط به هر نظر یک نقل و قول یا همان یک جواب داده میشه

نقل قول بعدی به جواب نظر داده میشه نه به خود نظر. اونم در کاری دیگر

به خود نظر همان اولی داده شده

لینک به ارسال

درود - ممنون از پاسخ شما. بله منظور من همان نقل قول هست ولی اینکه محدود بشه فقط برای مدیران رو نمیخوام. میخوام هرکسی که نظر رو میبینه بتونه نقل قول دلخواهش رو بنویسه برای نظر. مثلا در کامنتو یا جا کامنت میشه تعداد نقل قول برای هر دیدگاه رو از بخش مدیریت روی هر عددی خواستی تنظیم کنی ولی در جی کامنت تعداد نقل قول برای هر نظر نامحدوده. یعنی کنترلی در اون نیست و برای همین هم فرضا وقتی نظری داده میشه شاید 20 تا نقل قول برای اون نظر درج میشه که خیلی ظاهر زشتی پیدا میکنه و دائما تودرتو کشیده میشه اون نظر.

مورد دوم هم مطمئنید؟؟؟ چون  اگر کلا غیر فعال کنم نقل قول رو، فکر کنم کاملا غیر فعال میشه و همون یک  پاسخ رو هم نمیشه قرار داد.

لینک به ارسال

درود

بلی غیر فعال کنید

فقط نقل قول های تو در تو غیر فعال میشه

و برای هر نظر می توان حد اقل یک تقل و قول داشت.

لینک به ارسال

درود

بلی غیر فعال کنید

فقط نقل قول های تو در تو غیر فعال میشه

و برای هر نظر می توان حد اقل یک تقل و قول داشت.

بسیار ممنون از راهنمایی و لطف شما.

لینک به ارسال

با سلام

یه راه دیگه برای اینکار اینه که در تنظیمات جی کامنت یادمه یه گزینه ای بود برای انتخاب نوع طرح بندی که دو تا گزینه داشت یکی بصورت درختی و دیگری بصورت مسطح

اگر روی حالت درختی باشد که همون حالت تو در تو ایجاد میشه

شما روی حالت مسطح قرار بدید در اینصورت کلیه نظرات و پاسخها بصورت همتراز نمایش داده میشن

پاسخها را هم هر کس به هر تعداد میتونه بصورت نقل قول وارد کنه بدون اینکه ظاهر نظرات بهم بریزه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...