رفتن به مطلب
redmosi

مشکل در ورود به ادمین سایت در بسته نسبی MAGNUS

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من بسته نصبی MAGNUS رو آپلود کردم روی هاست
مشکلی که الان وجود دارد اینه که:
1- پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در ادمین سایت وارد پنل نم یشود و فقط رفرش می شود
2- تو صفحه اصلی سایت اسلاید شو زیر منو در حالت آنلاین نمایش داده نمی شود

به نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه؟

آدرس سایت:
http://www.niushabeauty.com

دموی قالب:

http://demo.artofthemes.com/joomla/magnus/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

1. اطلاعات ورود ادمین را از طریق دیتابیس ---> جدول user کنترل و در صورت امکان تغییر و تست کنید
2. تداخل جی کوئری افزونه ها را بررسی کنید

در خصوص هر 2 مورد قبلا بحث و راهنمایی کامل صورت گرفته...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

1. اطلاعات ورود ادمین را از طریق دیتابیس ---> جدول user کنترل و در صورت امکان تغییر و تست کنید

2. تداخل جی کوئری افزونه ها را بررسی کنید

در خصوص هر 2 مورد قبلا بحث و راهنمایی کامل صورت گرفته...

موفق باشید

از طریق دیتابیس اطلاعات user را تغییر دادم ولی مشکل حل نشد و مثل قبل فقط پس از ورود روی صفحه ورود اطلاعات کاربری رفرش می شود.

تداخل جی کوئری افزونه ها رو چگونه بررسی کنم؟ من به بخش مدیریت دسترسی ندارم که بتونم ماژول ها رو غیر فعال کنم که اگر از تداخل باشد حل شود!!!

مرسی بابت پاسخ گویی

لینک به ارسال

از طریق دیتابیس اطلاعات user را تغییر دادم ولی مشکل حل نشد و مثل قبل فقط پس از ورود روی صفحه ورود اطلاعات کاربری رفرش می شود.

تداخل جی کوئری افزونه ها رو چگونه بررسی کنم؟ من به بخش مدیریت دسترسی ندارم که بتونم ماژول ها رو غیر فعال کنم که اگر از تداخل باشد حل شود!!!

مرسی بابت پاسخ گویی

من انجمن رو گشتم ولی لینکی پیدا نکردم که در مورد این موضوع بحث شده باشه!

ممکن هست لینک بهم بدین

راهنمایی کنین

بتونم سریع تر این مشکل رو برطرف کنم ؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

در مورد مشکل اول میتونید با ساخت یک کاربر ادمین جدید مشکل رو حل کنید . به تاپیک زیر مراجعه کنید

http://forum.joomina.ir/topic/15279-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF/#entry76718

در مورد مشکل دوم هم راه حل مستقیم وجود نداره و آنچه که همواره اعلام کردیم تنها راه استفاده از روش آزمون و خطاست و لاغیر

یعنی افزونه هاتون رو یکی یکی غیرفعال کنید و تست کنید تا مشخص شود که با کدام افزونه تداخل دارید . با قالب پیشفرض جوملا هم تست کنید

اگر افزونه تداخلی را هم بیابید باید به کدنویسی جی کوئری تسلط داشته باشید تا بتوانید رفع مشکل کنید در غیر اینصورت میبایست به فکر افزونه جایگزین باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...