رفتن به مطلب
jafar007

افزونه ای برای تماس ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم ببینم کدوم ماژول برای نمایش تماس های نمایندگی ها مناسب هست ؟

مثل بعضی سایت ها که اول استان رو انتخاب میکنی بعد شهرستان رو بعد یک لیست تماس ها نمایش میده حالا یا لیست تماس یا یه متنی مهم اینه که به  این صورت باشه که شهر و استان رو بشه انتخاب کرد بعد اطلاعات مربوط به اون شهر نشون داده بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچین ماژولی کسی ندیده؟

مشکل اینه که نمی دونم اسم این نوع ماژول ها چی هست؟  الان هم دارم تو اسیت اصلی جوملا ماژول ها و افزونه ها شو نگاه میکنم هیچی پیدا نکردم. 

کسی راه حلی بلدی نیست که بشه این کارو انجام داد؟

لینک به ارسال

درود

من مازولی سراغ ندارم ولی راهی به ذهنم میرسه

می تونید برای شهر هایی که میخواهید مجموعه بسازید

بعد یه منو از لیست مجموعه تماس ها می سازید و کاربر خودش شهر خودش رو انتخاب می کنه و لیست تماس براش به نمایش میاد

می تونید گزینه فبلتر هم منتشر کید تا فقط اسم شهرش رو تو اون کادر بنویسه تا راحت تر شهرش رو پیدا کنه

همین نوع برعکسش هم میشه یعنی یک یا چند مجموعه حالا شهر هاتون رو در قالب یه تماس در این مجموعه ها انتخاب کنید

حالا دیگر اول باید مجموعه ( می تونید اسمش رو استان بذارید ) که همون نام استان ها هست رو ببینید و انتخاب کنند حال نام شهر های همون استان رو ببینند

ساده ترین راهی که به ذهنم رسید

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیز از راهنماییتون

همین راه حلتون رو با قسمت تماس های خود جوملا پیاده کردم . اونجا خودش مجموعه داره با مجموعه های اون استان ها رو درست کردم و هر تماس هم خودش یه منطقه میشه یا میشه حتی زیر مجموعه ساخت . 

بازم ممنون

لینک به ارسال

درود

من مازولی سراغ ندارم ولی راهی به ذهنم میرسه

می تونید برای شهر هایی که میخواهید مجموعه بسازید

بعد یه منو از لیست مجموعه تماس ها می سازید و کاربر خودش شهر خودش رو انتخاب می کنه و لیست تماس براش به نمایش میاد

می تونید گزینه فبلتر هم منتشر کید تا فقط اسم شهرش رو تو اون کادر بنویسه تا راحت تر شهرش رو پیدا کنه

همین نوع برعکسش هم میشه یعنی یک یا چند مجموعه حالا شهر هاتون رو در قالب یه تماس در این مجموعه ها انتخاب کنید

حالا دیگر اول باید مجموعه ( می تونید اسمش رو استان بذارید ) که همون نام استان ها هست رو ببینید و انتخاب کنند حال نام شهر های همون استان رو ببینند

ساده ترین راهی که به ذهنم رسید

با سلام و خسته نباشید و تشکر از پاسخ هایی که برای من دارید .من با آر اس فرم سه تا دراپ داون بهم وابسطه درست کردم به این صورت که شخص خاورمیانه بعد ایران بعد مثلاتهران رو انتخاب می کنه حالا می خوام چنین چیزی که گفتید "قیلطر"داشته باشم که بطور مثال شخ ص از یه ریدیو باکس شهر یا روستا رو انتخاب کند و بعد از انتخاب کادر ی با ز بشه که اگر شهر را انتخاب کرده اسم شهر و منطقه شهرداری رو وارد کنه و اگر روستا را انتخاب کرده اسم روستا رو بنویسه. ممنون از همراهیتون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...