رفتن به مطلب
mahro

تبديل افزونه منوي عمودي باز شونده جومينا 1.5 به 2.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام  من قبلا  از افزونه  منوي عمودي باز شونده جومينا   نسخه 1.5 در سايتم استفاده ميكردم الان كه سايتمو به 2.5 ارتقا دادم بايد اين افزونه هم ارتقا داده بشه  يه آموزش فارسي  براي تبديل افزونه 1.5 به 2.5  تو نت بود  كه البته فقط فايل xml   رو تغيير ميده من تمام اون مراحل رو انجام دادم ولي ظاهرا در فايل helper.php هم بايد تغييراتي داده بشه كه من نتونستم آيا اين افزونه در جوملاي جهاني هست چون اگه اونجا باشه شايد نسخه 2.5 وجود داشته باشه  يا اينكه توسط مديران جومينا نوشته شده  لطفا  راهنماييم  كنيد تا تبديلش كنم  لينك اين افزونه رو در سايت اصلي جومينا پيدا نكردم اسم اين افزونه  vjoominamenu  هست .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

افزونه ای که فرمودید توسط آقای تهرانی نوشته شده و برای جوملا 1.5 میباشد

برای جوملا 2.5 میتونید از افزونه ای که قبلا آقای دفاعی اون رو بهینه کردند استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/topic/17946-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D9%82%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D9%86-ariextmenu-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%88-3/

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...