رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

سپاس از زحماتتون

دوست گرامی ممنون می شم قوانین انجمن رو مطالعه و طبق آن عمل کنید...!

لطفا توضیح مختصری در مورد الحاقی که معرفی می کنید بدهید! و با توجه به اینکه این قالب را در قسمت " قالبهای سایر سیستم ها " قرار دادید بفرمائید برای کدام سیستم هست و دمویی یا اسکرین شاتی ازش قرار دهید و در ضمن فایل رو در آپلود سنتر جومینا آپلود کنید...

ممنون از لطفتون

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز فکر کنم این قالب whmcs طراحی اختصاصی هاست رضوی است که بصورت غیرقانونی در نت پخش شده

فکر کنم یک دفعه توی همین انجمن درباره صحبت شده بود .

طراحی خیلی جالب و بسیار زیبایی هم داره من حتی اینو انگلیسش هم کردم منتهی وقتی فهمیدم که بصورت غیرقانونی پخش شده ( اجازه استفاده از قالب انگلیسیشو از رضوی هاست خواستم منتهی جوابی بدست نرسید من ازش صرفه نظر کردم ( البته چون خبر دارم که مدیران این هاست توی این انجمن هم هستند ازشون اجازه استفاده از قالب رو که خود ویرایش و انگلیسش کردم رو بدن )

ولی قالب خیلی قشنگیه !

لینک به ارسال

البته فکر میکنم برای سایت ای اف دانلود باشه و همچنین فقط هدر عوض شده و برخی سایتها استفاده میکنند البته مدیر هاست رضوی هم در این انجمن فعالیت دارند و میدونند که این قالب اختصاصی نیست و من چندین سایت دیگر رو دیدم که از این قالب استفاده میکنند.

در صورت اختصاصی بودن و تقاضای طراح،قالب حذف خواهد شد !

لینک به ارسال

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رضوی هاست بوده و هر نوع کپی برداری مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

و جالب اینکه در ای اف دانلود

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایــ افــ دانلود بوده و هر نوع کپی برداری مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

نوشتن ولی تمامی عکس از سایت ای اف لینک خورده

لینک به ارسال

دوست من این قالب هاستینگ رو خیلی ها دارن استفاده میکنند و قالبی که از سایت رضوی هاست منتشر شده بود برای جوملا بود که ایشون هم اینجا مطرح کردند و در کل ایشون خودشون وارز کار میکنند و هم سرور وارز میفروشند و خودشون هم قبلا راجع به این قضیه در این انجمن تاپیک زده بودند و در مورد قالب هاستینگ هیچ ادعایی نداشتند.در ضمن اینکه این قالب برای سایت ای اف دانلود است و این دو هاستینگ از یک قالب استفاده میکنند ولی با هدرهای متفاوت!

لینک به ارسال

سلام.

موسوی هستم

این قالبو من از ای اف خریدم.اما به نامردی پخش شده.

اما در طرح جدید خودم طراحی کردم.البته قبلیرو ادیت کردم.

شما بردارید ولی وقتی استفاده میکنید جاهایی که نام قبلی اون فرد هست پاک کنید.

چون یه نفر این کارو کرده بود و نام و شماره حساب و حتی شماره تلفن را دست زده بود.هدر قبلی طراحی خودمون بود(طراحمون).

لینک به ارسال

البته متاسفم برای این انتشار ولی چگونه قالب های شما هم جوملا و هم هاستینگ منتشر شده و متاسفانه هر کسی بوده به هاست شما دسترسی داشته!

اگر از نظر شما مشکلی دارد من از انتشار خارج میکنم تا بعدا اقای تهرانی و سعید شمسی در مورد این پست تصمیم بگیرند.

لینک به ارسال

البته متاسفم برای این انتشار ولی چگونه قالب های شما هم جوملا و هم هاستینگ منتشر شده و متاسفانه هر کسی بوده به هاست شما دسترسی داشته!

اگر از نظر شما مشکلی دارد من از انتشار خارج میکنم تا بعدا اقای تهرانی و سعید شمسی در مورد این پست تصمیم بگیرند.

مشکلی نیست.سایت من قبلا روی سرور خودم نبود و کیمیا اسکریپت روی همون سرور فعالیت میکرد.shell!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...