رفتن به مطلب
reza.z

مشکل با افزونه برچسب

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده به دلایلی مجبور شدم افزونه تگ ساز رو پاک کنم و مجددا نصب کنم این افزونه بر چسبی که نصب کردم ورژن دیگری از افزونه قبلی است و با عث شده یه /tag به تمامی برچسب ها افزوده بشه و به همین دلیل برچسب های که در گوگل ثبت شدند با این برچسب ها فرق می کنند و ارور داده میشه چطور میشه این /tag حذف کرد؟

افزونه نصبی بنده RfCloud است

البته نسخه ای که قبلا نصب داشتم در جومینا بود که در حال حاظر لینک دانلودش خراب شده در انجمن هم مطرح کردم اما جوابی نگرفتم :blush:

http://forum.joomina.ir/topic/20005-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-rfcloud-%D9%88-rsform/#entry96451

لطفااااااااا کمک کنید :unsure:

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشکلی نیست

یکم وقت بدید گوگل لینک های جدید رو ایندکس میکنه

شما می تونید برید تو وب مستر و لینک های مشکل دار رو حذف کنید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

جناب دفاعی بنده حدود 10 روز سایتم قطع بوده که با عث شده ارور های زیادی در گوگل ثبت بشه اگر این برچسب هام که حدود 2000 است تو گوگل  ارور 404 بخوره روی رتبه سایت تاثیر زیادی خواهد گذاشت شما اگه لطف کنید  این دو افزونه که در جومینا برای جوملا 1.5 منتشر شده رو برای بنده بفرستید مشکل بنده حل خواهد شد

rsform کامپوننت فرم ساز

RfCloud کامپوننت برچسب

ممنون از شما

لینک به ارسال

لینک به ارسال

با سلام

جناب صفر علی بنده قبلا وارد همین لینک می شدم برای دانلود افزونه ،مشکل اینجاست که دانلود میشه ولی اکستراکت نمیشه گویا فایل خراب است

بنده کلا منصرف شدم از دانلود این ورژن و از ورژنی که در حال حاظر نصب است استفاده می کنم فقط چنتا سوال داشتم

اول اینکه یه افزونه همراه کامپوننت برچسب ها ارائه میشه که مربوط به xmap هست بنده این افزونه رو نصب کردم اما به آدرس xml مپ هیچ تگی افزوده نشد و همان 1200 لینکی که قبلا وجود داشت موجودند،آیا این افزونه باید لینک تگ ها رو به sitemap=1&view=xml اضافه کنه ؟

در تنظیمات پیشفرض این افزونه ماکزیمم تگ رو 1000 تا تعریف کرده ،بنده حدود 5000 تگ دارم آیا اشکال نداره مقدار پیش فرض رو افزایش بدم؟

و اینکه در گوگل وبمستر حدود 4000 ارور 404 ایجاد شده (10 روز سایت غیر فعال بوده :blush: ) که نیمی از این ارور ها مر بوط به تگ ها هستند و اگر این افزونه با همین ورژن نصب باشه نیمی از این ارور ها تا زمان ایندیکس مجدد تگ ها باقی خواهد ماند و حذف لینک تمامی تگ های قبلی در گوگل خیلی سخت است آیا اگر تمامی ارور ها رو در گوگل وبمستر mark az fixed بزنم مشکلی پیش نمیاد؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

در مورد افزایش تعداد تگها فکر نکنم مشکلی درست بشه اما این هم بدانید که زیاد بودن تگها دلیل بر سئوی قوی سایت نیست مهم قدرت منحصربفرد بودن کلمات کلیدی تون هستش حتی اگر تعدادشون خیلی کم باشه

در مورد گوگل وبمستر هم مشکلی پیش نمیاد میتونید حذف کنید و گوگل پس از مدتی مجددا" سایتتون رو ایندکس میکنه

RSFORM رو براتون اصلاحش کردم میتونید از لینک زیر دانلود کنید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13675284401.zip

password : www.joomina.ir

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...