رفتن به مطلب
net_vahid

لطفا اگر کامپونتی را درست فارسی نکردید انتشار ندید !!!

پست های پیشنهاد شده

از دوستان خواهش میکنم اگر کامپونتی را کامل فارسی کردن و مشکلاتش رو برطرف کردن اراده کنن

نه مثل این کامپونت k2 که عواقب سنگینی رو برای ما در پی داشت

سیاستهای پشت پرده رو خواهشا بذارید کنار

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

متوجه نمیشم؟ چه کامپوننتی می خواهید؟ چه سیاستی؟

شما در قسمت مشکلات پست دادید اگر انتقاد دارید در قسمت انتقادات و اگر در خواست دارید در قسمت درخواست ها لطفن

لینک به ارسال

منظورتون را متوجه نمیشم ، شاید بلد نبودن شما عواقب سنگینی برای شما در پی داشته همین کامپوننت روی سایت جومینا نصبه !!! شما خیلی راحت دیگران را متهم میکنید یعنی چی مسائل پشت پرده ؟؟؟؟!!

لینک به ارسال

منظورتون را متوجه نمیشم ، شاید بلد نبودن شما عواقب سنگینی برای شما در پی داشته همین کامپوننت روی سایت جومینا نصبه !!! شما خیلی راحت دیگران را متهم میکنید یعنی چی مسائل پشت پرده ؟؟؟؟!!

یعنی به نظرتون ماژول کی 2 مشکل نداره ؟

در بخش تاریخ شمسی !

البته بعد از موضوع من از چند جا دیگه هم دانلود کردم اون هم همین مشکلات رو داشت

من با خیال راحت کامپوننت رو دانلود کرده بودم و پست ها رو پشت سر هم دادم

فردای اون روز که برای تحویل و آموزش سایت دفتر خبرگزاری رفته بودیم دیدیم بله تاریخ ها همه 3-4 سال جلو هست

حالا هر چی مطلب وارد میکنیم به خاطر تاریخ در جای خودش قرار نمیگرفت

خلاصه آبرومون رفت اونجا !

من میگم تیمهایی به این بزرگی شبیه جومینا ، جوملا ... ، جوملا ... ، و ... که خودتون بهتر میدونید واقعا نمیتونن یک مشکل شمسی سازی رو حل کنن ؟

اگر نمیکنن هم خوب مشکلی نیست فقط کامپونت رو خواهشا انتشار ندید

سیاست پشت پرده ! همه ازش خبردارن

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، معمولا" بطور روزانه یا هفتگی در سایت رسمی جوملا تعدادی افزونه منتشر میشه و یا بروزرسانی میشن

با این وجود بسیاری از افزونه ها با اینکه عمر بسیار زیادی را پشت سرگذاشته اند همچنان مشکلاتی را دارند

اما خب هر افزونه ای هم مشکلات خاص خودش رو داره . برخی از افزونه ها خودشون مشکل دارند و برخی هم به واسطه تداخل یا دلایل دیگر دچار مشکلاتی میشن

خود جوملا هم پشتیبانی خودش رو داره و نمیشه گفت که همیشه از تیغ مشکلات و موارد امنیتی به دور هستش

اگر اینطور که شما میفرمایید فقط به واسطه یک مشکل در جلالی بودن یا نبودن تاریخ ، افزونه ای منتشر نشه پس با این تفاسیر باید گفت که درِ سایت رسمی جوملا رو هم تخته کنند

چون جوملا هم بالاخره یه مشکلاتی داره و میتونیم هر مشکل کوچکی رو علیهش بزرگ کنیم و ...

کجای دنیا شما دیده اید که به خاطر یک مشکل جزئی جلوی کاری رو بگیرند ؟

اصلا" مثل اینکه هنوز متوجه نیستید اینجا کجاست !

اینجا محلیست برای رفع مشکلات پیرامون جوملا و ...

K2 هم یک افزونه است و اگر در باب هر افزونه ای از جمله k2 مشکلی دارید اینجا به درستی مشکلتون رو مطرح کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم کمکتون کنیم

این طرز داد و بیداد کردن و در لفافه حرف زدن و متلک انداختن هیچ کمکی بهتون نمیکنه

نقل قول :

در بخش تاریخ شمسی !

با این حساب هنوز هم فکر میکنید که جومینــــــا تنها متهم این داستانتونه ؟!

نقل قول :

چیزی رو که قبول دارید همه ازش خبر دارن که دیگه قایم کردن و دوپهلو حرف زدن نداره

فرضا" برخی هم خبر نداشته باشند ، خیلی رک و به زبان ساده که برای همه قابل فهم باشه بفرمایید منظورتون چیه ؟

این آخرین باری بود که این سوال پرسیده شد ! چنانچه جواب ندهید یا بازم بخواهید جواب سربالا بدهید ، تاپیک اسپم محسوب خواهد شد و در نتیجه بسته خواهد شد !

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، معمولا" بطور روزانه یا هفتگی در سایت رسمی جوملا تعدادی افزونه منتشر میشه و یا بروزرسانی میشن

با این وجود بسیاری از افزونه ها با اینکه عمر بسیار زیادی را پشت سرگذاشته اند همچنان مشکلاتی را دارند

اما خب هر افزونه ای هم مشکلات خاص خودش رو داره . برخی از افزونه ها خودشون مشکل دارند و برخی هم به واسطه تداخل یا دلایل دیگر دچار مشکلاتی میشن

خود جوملا هم پشتیبانی خودش رو داره و نمیشه گفت که همیشه از تیغ مشکلات و موارد امنیتی به دور هستش

اگر اینطور که شما میفرمایید فقط به واسطه یک مشکل در جلالی بودن یا نبودن تاریخ ، افزونه ای منتشر نشه پس با این تفاسیر باید گفت که درِ سایت رسمی جوملا رو هم تخته کنند

چون جوملا هم بالاخره یه مشکلاتی داره و میتونیم هر مشکل کوچکی رو علیهش بزرگ کنیم و ...

کجای دنیا شما دیده اید که به خاطر یک مشکل جزئی جلوی کاری رو بگیرند ؟

اصلا" مثل اینکه هنوز متوجه نیستید اینجا کجاست !

اینجا محلیست برای رفع مشکلات پیرامون جوملا و ...

K2 هم یک افزونه است و اگر در باب هر افزونه ای از جمله k2 مشکلی دارید اینجا به درستی مشکلتون رو مطرح کنید تا من یا سایر دوستان بتونیم کمکتون کنیم

این طرز داد و بیداد کردن و در لفافه حرف زدن و متلک انداختن هیچ کمکی بهتون نمیکنه

نقل قول :

در بخش تاریخ شمسی !

با این حساب هنوز هم فکر میکنید که جومینــــــا تنها متهم این داستانتونه ؟!

نقل قول :

چیزی رو که قبول دارید همه ازش خبر دارن که دیگه قایم کردن و دوپهلو حرف زدن نداره

فرضا" برخی هم خبر نداشته باشند ، خیلی رک و به زبان ساده که برای همه قابل فهم باشه بفرمایید منظورتون چیه ؟

این آخرین باری بود که این سوال پرسیده شد ! چنانچه جواب ندهید یا بازم بخواهید جواب سربالا بدهید ، تاپیک اسپم محسوب خواهد شد و در نتیجه بسته خواهد شد !

یا حق

یه چیزی من میگم لطفا جواب همونو بدید فقط !

وقتی میگید این افزونه قرار بود فقط برای کاربران سطح 1 منتشر بشه ولی تصمیم گرفتیم و وظیفه خود دانستیم تا برای عموم منتشر نماییم !

من رفتم و فایل کی 2 رو از خود سایت کی 2 دانلود کردم ، ترجمش رو هم از خود همون سایت دانلود کردم

خیلی راحت کار کرد و فقط همین مشکل تاریخ رو داشت ! نه کسی تو سورسش دست برده برد ، نه تغییراتی اعمال شده و ...هزار تا برچسب تبلیغاتی خورده بود

حالا فرق اون افزونه که تو سایت کی 2 هست با اینی که گروهها انتشار میدن چی هست ! فقط گذاشتن یه کپی رایت از خودتون ؟

به هر حال همین مشکل شمسی سازی تاریخ رو حل میکردید ! این ساده ترین کاری بود که میشد انجام داد

منم بعد از جستجو تو اینترنت از طریق سایتهای عربی تونستم مشکل رو حل کنم !

به هر حال آقای عزیز ! جواب من کاملا مشخص هست و شما هستید که جواب سربالا میدید و اذهان رو منحرف میکنید

و در ضمن خیلی مسئله رو به خودتون نگیرید گفتم من از چند جا دیگه هم دانلود کردم همین مشکل رو داشت ،

حال با توجه به اینکه شما به گفته خودتون این مشکل رو حل کردید و دارید ازش در همین جومینا و سایتهای دیگه استفاده میکنید ، بنابراین لازم نمیدونید نسخه تصحیح شده رو انتشار بدید و اگر این کار رو نمیکنید به نظرتون چه دلیلی داره ؟ قضاوت با خودتون

سیاست پشت پرده هم همینه که یک افزونه رو انتشار میدید به اسم رایگان ! بعد توش کد و ابزار جاسوسی میزارید تا اطلاعات کاربران رو به دست بیارید شبیه همون کامپوننت پیامک !

2) یک افزونه رو رایگان انتشار میدید و یک قسمتش رو مشکل دار میفرستید بیرون تا کاربر بعد با پرداخت هزینه بتونه مشکلش رو حل کنه

ما که از اول فعالییتمون تو این انجمن هر سوالی پرسیدیم همه جواب سربالا دادن

آخر سرم تو جستجو تو انجمن ها خارجی به نتیجه رسیدیم

ویرایش شده توسط net_vahid

لینک به ارسال

درود

از اقای صفرعلی و تهرانی عذرخواهی میکنم!

دوست عزیز جواب سربالا چه موقع داده میشه؟ زمانی که سوال یا انتقاد سربالا داده یا پرسیده بشه!

نکته بعدی اینکه کسی زور نکرده از جومینا افزونه دانلود کنید. شما که میگید سایت خودش همه چی رو داره خوب از همون جا دانلود کنید

یا برید از جایی که تاریخ شمسی رو صحیح میدن بیرون دانلود کنید

داداش گلم خودمون شمسی اش کردیم خودمون استفاده اش میکنیم! حال مدیریت سایت تشخیص داده که نسخه شمسی ان بیرون نیاد!

در مورد سیاست های پشت پرده هم به همون اقایی که اینا رو به شما گفته بگید جومینا بیدی نیست که با این بادها بلرزه

به شما هم پیشنهاد میکنم ندیده حرفی رو باور نکنید.

از همه و همین طور شما بابت حرفام عذر میخوام

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...