رفتن به مطلب
mehdibabapour

جلوگیری از ورود هم زمان با یک نام کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام

به همه

درخواست ساخت افزونه ای را دارم که به کاربر اجازه ورود هم زمان بیش از یک ورود را ندهد اما هنگامی که ای پی ها یکی بود این ورود انجام شود و درنهایت  یک هشدار به کاربر ای که سعی به ورود غیر مجاز دارد بدهد و گزارشی هم به مدیر

توضیح بیشتر : این افزونه را برای سایتی میخواهم که حق استفاده از وب سایت میفروشد.

دلیل اینکه میخواهیم آی پی های مشابه ورود چندین باره داشته باشد اینست که احتمال میدهیم که یک کاربر در محیط کاربری خود از چندین دستگاه کامپیوتر وارد بشود و قصد محدود کردن این کار را نداریم یعنی اگر آی پی ورد های چندیدن باره یکی بود اجازه ورود صادر شود .

اما احتمال دارد که کاربر به قوانین ورود توجه نکرده و نام کاربری و رمز عبور را به غیر هم داده باشید و آن شخص غیر از محل دیگری قصد ورود داشته باشد که درنتیجه آی پی آن در حالت ورود هم زمان متفاوت بوده و به این شخص غیر اجازه ورد صادر نخواهد شد.

هشداری برای شخص غیر صادر بشود که این هشدار میتواند یکی از مطالب باشد و گزارشی از مشخصات کاربری مورد سوء استفاده به مدیر سایت نمایش داده شود تا در صورت لازم قوانین تنبیهی اعمال شود.

ودر نهایت آماده شنیدن روش های منحصر به فرد شما برای این افزونه هم هستم و همچنین نیز منتظر اعلام شرایط ساخت این افزونه از قبیل زمان ساخت و اجرت ساخت آن هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای سفارش افزونه باید با دوستان برنامه نویس تماس بگیرید

شماره شون تو پروفایلشون هست

اقای تهرانی

شمسی

رضایی

انگوتی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...