رفتن به مطلب
zlili35

مشکل در ورژن جوملا

پست های پیشنهاد شده

من یک جوملا دارم با ورژن 1.5.14 اما این نسخه ادیتورش خیلی ناقصه و امکاناتی مثل اضافه کردن فلش و ... رو نداره .

حالا چجوری میشه اینو به ورژن 1.5.6 ارتقا بدم بدون اینکه قالبی که روش کار کردم و درست شده به هم بریزه ؟

در واقع چه فایل هایی رو از جوملا 1.5.6 باید با این جوملا عوض کنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز سلام :

اگر تنها مشکلتون Editor جوملاتون هست که می تونید برای اضافه شدن امکانات بیشتر به Edritor به قسمت Extensions رفته و بعد بر روی پلاگین ها رفته و سپس بر روی پلاگین Editor - TinyMCE 2.0 کلیک کرده و در قسمت پارامترها Functionality آن را بر روی گسترده یا همان Extended قرار بدهید .

اما دوست گرامی لطفا قبل از ارسال تایپیک خود برای پیدا کردن سوالتان در انجمن جستجو فرمائید و از دادن تاپیک های تکراری خودداری کنید .

ممنون .

لینک به ارسال

حالا اگه بخوام از لحاظ امنیتی هم به روز تر بشه چیکار باید کنم ؟

لینک به ارسال

نسخه هاي مختلف آپديت جوملا رو مي تونيد از لينك زير دريافت نماييد.با ارتقا امنيت بيشتري خواهيد داشت ولي افزونه هايي هم براي افزايش امنيت وجود دارند كه در انجمن جستجو كنيد تا بيابيد!

http://joomlacode.org/gf/project/joomla/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=5498

لینک به ارسال

شما دوست عزیز می توانید از ادیتور های دیگر استفاده کنید که امکانات فوق العاده بیشتری هم در اختیارتون قرار می دهند . لطفا در انجمن و سایت جومینا جستجو کنید و نصب کنید .

جهت بروز رسانی و ارتقای جوملا سری 1.5 بایستی فایل بروز رسانی را دریافت نموده و سپس داخل هاست خود آپلود کنید و بر روی جوملای قبلی جایگزین کرد. ( Replace )

دقت داشته باشید : پس از آپلود نمودن فایل ارتقا سطح دسترسی تمام فایل و پوشه‏های هاست را به 777 تغییر دهید.

در عمل بروز رسانی و ارتقا ، هیچ گونه نصبی صورت نخواهد گرفت و افزونه ها و مطالب و اطلاعات شما به مشکل دچار نخواهند شد.

اما قبل از بروز رسانی و ارتقا سعی شود حتما از سایت و دیتابیس پشتیبان ( Back up ) تهیه شود تا در صورت مشکل در بروز رسانی ، سایت دچار مشکل نشود.

البته می توانید از کامپوننت بروز رسانی خودکار جوملای جومینا هم استفاده کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...