رفتن به مطلب
mohsen lajimi

چند سوال از مفاهیم اولیه مدیریت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلا م

من تازه کارم و چندتا سوال دارم. ممنون میشم جوابشو بهم بدید.

1.چطوری میتونم یه ماژول رو نصب کنم؟؟؟(اگه مفصلا توضیح بدید ممنون میشم)

2.چطوری یه قالب انگلیسی رو به زبان فارسی تبدیل کنم؟؟(چون اکثر قالبها انگلیسی اند)

3.چطوری تصویر هدر سایت رو عوض کنم؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

به انجمن تخصصی جومینا/جوملا خوش آمدید.

اول از همه دوتا پیشنهاد دارم که انجام دادنش ضروریه :

1 : از جوملا 2.5 استفاده کنید چون 1.5 دیگه پشتیبانی اش کنار گذاشته شده یا اگر میخواین 1.5 کار کنید حتمن نسخه 1.5.26 رو دانلود و استفاده کنید

2 : اگر از جوملا 2.5 استفاده می خواهید بکنید , کتاب آموزشی جوملا رو که بسیار کامل و به زبان شیرین و ساده فارسی آموزش داده شده رو از سایت جومینا دانلود و مطالعه کنید.جواب بسیاری از سوال هاتون تو اون هست.

در مورد سوال اول باید بگم ماژول رو دانلود و از طریف منوی امکانات » نصب/حذف می تونید افزونه رو به سه روش نصب کنید که شما روش اول رو پیش بگیرید.

قالب هایی که با فریم ورک طراحی میشن پیشفرض rtl رو دارا هستند فقط کافیه از زبان سایت (نه مدیریت) رو فارسی کنید. تمام است

ولی بعضی قالب های کاملا دست ساز رو باید دانش css داشته باشید تا بتونید فارسی کنید.

درباره هدر سایت باید بگم اگر ادرس دقیق بخواین باید دمو(ادرس سایت) قرار بدید ولی معمولن هدر یه عکسه که در پوشه مثلن images قرار داره و می تونید تغیرش بدید

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...