رفتن به مطلب
روناتا

تغییر قالب صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت به خیر

متاسفانه برا من مشکلی پیش اومده اونم در مورد صفحات متفاوت در یه سایته. تو سایت و اینترنت جستجو کردم و فهمیدم باید از پسوند کلاس صفحه استفاده کنم اما راستش اصلا سر در نیاوردم باید چیکار کنم :( همه سایتا به نوعی کلی و سربسته توضیح دادن و برا من که خیلی حرفه ای نیستم گیج کننده بود.

خواستم در صورت امکان راهنمایی جامع بفرمایید.

مشکل من اینه که میخوام کلا صفحه اول سایتم با صفحات دیگه اش 100 درصد متفاوت باشه و تو صفحات زیرینم ماژول های دیگه ای جایگزین کنم به طوری که ریخت و ساختارش کاملا متفاوت باشه با صفحه اول و دایو  هایی که تو صفحه اول دارم تو صفحات زیرین نباشن و اونا کاملا جای ماژول هاشون و دایو هاشون فرق کنه اما نمی دونم باید چیکار کنم

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر صمیمانه :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

ببینید بحث موقعیت و دایو که وسط میاد باید بدونید که یا قالب رو باید در صفحه اول به طور کل عوض کنید یا همین قالب رو بگیرید و طرح کلشو عوض کنید و با نام دیگر و متفاوت دوباره نصب کنید و از طریق گزینه ی انتساب به منو که در مدیریت قالب ها برای هر قالب موجوده تنظیم کنید که این قالب فقط در صفحه اصلی باشه یا برعکس در تمام صفحات بجز صفحه اصلی باشه فکر کنم کامل توضیح دادم

برای ماژول ها هم من فقط یه راه به ذهنم میرسه :

از هر ماژول دوتا ایجاد کنید

یکی رو با استفاده از کلاس ماژول از دیگری متفاوتش کنید

بعد از اتمام کارهای css یکی از اونا رو فقط در صفحه اصلی نمایش بدید (با استفاده از گزینه اختصاص به منو که در پایین صفحه تمام ماژولهاست)

یکی دیگر رو در همه صفحات به غیر از صفحه اصلی

آموزش کلاس ماژول رو هم در بخش آموزش ها جستجو کنید

همکاران کامل و دقیق توضیحات رو قبلن دادند.

لینک به ارسال

از آقای میری تشکر میکنم

اما این قسمت " انتساب به منو" کجا قرار دارد ؟من در جوملا 1.5 و در بخش افزونه ها>مدیریت قالب ها اونو نمی بینم.

با تشکر

لینک به ارسال

درود

وقتی وارد مدیریت قالب شدید باید روی نام قالب کلیک کنید تا وارد تنظیمات  شخصی قالب مورد نظر شوید

سمت راست تخصیص به منو هست انجا تنظیم کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...