رفتن به مطلب
power2

درگیر شدن زیاد cpu در جومولا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و احترام

مدتی هست که اخطارهایی از جانب شرکت ارائه دهنده هاست برای بنده ارسال می شود مبنی بر بالا بودن مصرف سایت شما از cpu

بنده تعدادی از ماژول ها و کامپوننت ها رو پاک و ویرایش کردم اما همچنان این مشکل پا بر جاست آیا راه حلی برای مشکل بنده وجود دارد؟

ممنون میشم زودتر پاسخ دهید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

مشکل مصرف بالا Cpu دلایل مختلفی داره.

از جمله دلایل مصرف بالا نصب افزونه های آمار گیر

و یا  قرار دادن لینک سایت در سایت های ارسال کننده بازدید هستند

بهترین کار این هست که به مدیر سرور بگید تا گزارشی از فایل هایی که مصرف زیاد از سی پی یو دارند رو بهتون بدند.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

درتیکیت هایی که از جانب پشتیبانی سرور برای بنده ارسال می شود تمامی لینک هایی را که باعث مشغول شدن سرور می شوند لیست می کنند و هر بار بیشتر از 100 لینک می باشد
بنده حدود 4 سال است که این سایت رو اداره می کنم اما با افزایش محتوا و مطالب سایت این مشکل بوجود اماده است در طی این مدت افزونه های زیادی برروی سیستم نصب شده است که نمی توان تمامی آنها را بازگو کرد اما بنده شکم به کامپوننت سئو acesef است چون سایت را کمی سنگین کرده است و اگر مشکل از این کامپوننت باشد بنده با مشکل بزرگی مواجه خواهم شد و آن هزاران لینکی است که این افزونه تغییر داده و در گوگل ثبت شده است و با غیر فعال کردن آن ضربه جبران ناپذیری به دامین بنده خواهد خورد.در این صورت ایا راه حلی وجود دارد؟
آدرس سایت:www.power2.ir

لینک به ارسال

با سلام

افزونه های دیگرتون غیر از سئو رو بررسی کردید؟

مصرف cpu چقدر هست؟

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

افزونه های دیگرتون غیر از سئو رو بررسی کردید؟

مصرف cpu چقدر هست؟

موفق باشید

سلام

بله اکثر افزونه ها رو بررسی کردم تک تک غیر فعال کردم و تنها این افزونه هست که بسیار در مصرف

cpu

تاثیر گزاره

معمولا لینک هایی که از جانب پشتیبانی لیست می شود هر کدوم بالای 1.5 ثانیه از سرعت

cpu

رو در گیر می کنه که اگر تعداد آنها زیاد باشه بسیار سنگین خواهد شد

لینک به ارسال

سلام

اگر مشکلتان حل نشد میتونید هاست خیلی قوی بگیرید

ولی من هم این مشکل را داشتم فقط  در موقع گذاشتن مطلب وویرایش  در سایت اینجوری شده

ودیگه این جوری نشده

لینک به ارسال

سلام

اگر مشکلتان حل نشد میتونید هاست خیلی قوی بگیرید

ولی من هم این مشکل را داشتم فقط  در موقع گذاشتن مطلب وویرایش  در سایت اینجوری شده

ودیگه این جوری نشده

با سلام

بنده در حال حاظر قویترین پنل شرکت رو خریداری کردم

اما تاثیری در تیکیت های ارسالی و اخطارها نداشته است گویا هنوز  مصرف سایت از سطح استاندارد بالا تر است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...