رفتن به مطلب
Ekram

سایت ما بجای صفحه home page

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید.

آیا امکان دارد که وقتی کاربر از سایت ما دیدن می کند ،سایت ما بطور اتوماتیک بجای صفحه home page کاربر قرار بگیرد. اگر امکان دارد لطفا ساده توضیح دهید که چطور؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

نمی دونم ماژول یا پلاگینی برایاین مورد هست یا نه

اما میتونید از همون کدهایی که توی وبلاگها استفاده میشه استفاده کنید و در قالب خودتون قرار بدین

موفق باشید

لینک به ارسال

این کدها رو در Body صفحه قرار بده

style="CURSOR: hand; font-decoration: underline" 
onclick="this.style.behavior='url(#default#homepage)';this.setHomePage('http://www.site.com');" 
href="\">set as your home page

لینک به ارسال

البته من نمیدونم اینکار قانونی است یا نه ولی صد در صد کار درستی نیست و ممکن است برای سایت شما مشکلاتی به وجود بیاورد و در اصل این کدها نوعی تروجان هستند و من قبلا همه جا دیده بود ولی معرفی نکردم و فکر میکنم در صورتی که کار کند فقط روی اینترنت اکسپلورر 6 یا7 جواب بده.بد نیست دوستانی که اطلاعات کافی دارند مطرح کنند.چون در انجمن هایی که این کدها رو قرار داده بودند بعضی از کاربران هم در این زمینه صحبت هایی کرده بودند ولی نه کامل.

لینک به ارسال

اقا رضا درست میگن

البته بستگی به سیستم امنیتی یه سیستم عامل داره (انتی ویروس و نوع مرورگر و .. )

که بعضی از مرورگرها یا آنتی ویروسها این نوع کد رو بعنوان تروجان میشناسن

موفق باشید

لینک به ارسال

اقا رضا درست میگن

البته بستگی به سیستم امنیتی یه سیستم عامل داره (انتی ویروس و نوع مرورگر و .. )

که بعضی از مرورگرها یا آنتی ویروسها این نوع کد رو بعنوان تروجان میشناسن

موفق باشید

برای حل این مساله هم شما کافیه با کلیک کاربر این رو فعال کنید که هیچ سیستم امنیتی هم نتونه بهش گیر بده و مانع بشه

مثلا داخل یک TextBox و ... که تا کاربر کلیک می کنه عمل مورد نظر روی سیستم کاربر اعمال بشه و به خاطر اینکه Action از کاربر بوده(کلیک) برای همین هم Popup Blocker خود مرورگر هم چیزی از دستش بر نمیاد چه برسه به باقی سیستم های امنیتی

لینک به ارسال

با تشکر از اقا مهدی عزیز

ببینید هزاران سایت به خصوص سایت های وارز و ... موجود هستند و من تا کنون یک بار با این مشکل در سایت های خارجی رو برو شدم! یعنی این کدها در دسترس دیگر سایت ها نیست! مطمئنا چرا و انواع مختلفی از این کدها رو من دیدم مانند کد بالا کوتاه و کدهایی که چند برابر کدهای بالا هستند.اگر سایت های جستجو این کدها رو غیر قانونی بدونند و تروجان تشخیص دهند سایت شما به جای بازدید کننده بیشتر بازدید کننده کمتری خواهد داشت ضمن اینکه بسیاری از کاربران سایت های اسپم و ویروسی را به گوگل گزارش میکنند.من خودم شخصا بیش از 50 سایت اسپم را به گوگل گزارش دادم و در اینکار کوتاهی نمیکنم و درثانی پلاگین تقریبا جدیدی برای فایرفاکس توسط یک برنامه نویس ایرانی ساخته شده که سایت های اسپمر رو از نتایج گوگل حذف میکنه و من یکی از سایت هایی رو که صفحه خانگی رو عوض میکنه به این سایت گزارش دادم و در صورت دریافت نتیجه برای شما ارسال میکنم.آدرس این سایت عالی رو هم در زیر برای کسانی که از دست اسپمرهای ایرانی خسته شدند قرار میدهم.بعد از نصب این پلاگین تمام سایت هایی که در لیست سیاه این سایت قرار دارند در جستجوهای گوگل برای شما نمایش داده نمیشوند.

http://www.begardin.com

البته این سایت بدون همکاری ما قابلیت چندانی نخواهد داشت.

البته این گونه سایت ها در ردیف سایت های اسپم قرار نمیگیرند ولی بازهم کار غیر قانونی مرتکب شده اند و در ردیف سایت های ویروسی قرار میگیرند که بدتر از اسپمر بودن است. اگروقت کردم در این مورد جستجو میکنم و مطالبی را در اینجا قرار میدهم ولی بد نیست دو مطلب زیر را در این مورد بخوانید.به قسمت گزارش اینگونه سایت ها توجه کنید.

http://tknozar.blogfa.com/post-275.aspx

http://itline.ir/2008/09/change-unwanted-homepage-in-ie/

به هر حال خود میتوانید تصمیم بگیرید که این کار را انجام دهید یا نه !!!

لینک به ارسال

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]از همه شما دوستان خیلی خیلی تشکر میکنم.[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]من هم دوست ندارم که سایتم یک سایت اسپرمی باشد !!! اصلا.[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]و می خواهم که با پیشنهاد دوست عزیزمون ،،، با انتخاب خود کاربر ، سایتم به عنوان home page او قرار بگیرد.[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]حالا لطفا توضیح دهید که چطور میتونم اینکاررو انجام بدم که با انتخاب خود کاربر سایت من به عنوان home page او قرار بگیرد؟؟[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]اگر لطف کنید راهنمایی کنیید یک دنیا ممنون مییشم ...[/HIGHLIGHT]

لینک به ارسال

البته در ضمن اینکه کاربر میتواند این کار را شخصا انجام دهد من چندین ماژول نیز دیده ام که نامشان یادم نیست ولی اگر جستجو کنید ماژول هایی برای اینکار موجود است.

کار دیگری هم که میتوانید انجام دهید داشتن خبرنامه در سایت است که با آن میتوانید از طریق ایمیل با کاربران ارتباط برقرار کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...