رفتن به مطلب
hamidreza_ma

مشکل نصب با افزونه دبیرخانه+CRM

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت هرچی بچه جومیناست

من 2 تا سوال دارم .

اول اینکه می خوام کامپوننت دبیرخانه یا همان کد رهگیری جومینا رو نصب کنم ولی همچین اروری میده(عکس پیوست شد )

دوم اینکه می خوام یه کاری کنم که به هر یک از مشتریام یه سطح دسترسی بدم که فاکتور های خودشون رو بتونن نیگاه کنن.. هر مشتری برا خودش در ماه 10 تا فاکتور داره . که میخوام بتونه هر موقع فاکتور تو پروفایلش گذاشته شد. بره نیگاه کنه . باید از چه افزونه ای استفاده کنم. آیا هست همچین چیزی؟؟؟؟

خواهشا جواب بدن دوستان

post-30506-0-04198200-1365258098_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای مورد اول در فایل sql افزونه هر جا عبارت TYPE=MyISAM را دیدید به جای آن ENGINE=MyISAM را جایگزین کنید

در مورد دوم هم فکر کنم افزونه wall factory گزینه مناسبی باشه

http://www.joomina.ir/social-network/362-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام مصطفی جان

ببین من خودم همه جای سایت رو سرچ کردم . این کاری که گفتید کردم. تو تاپیک مختلف هم گفته بودید . ولی جدا مشکل من حل نمیشه . اگه میتونین من یوزر و پس رو براتون پیغام خصوصی کنم ببینیدش.

در مورد موضوع دوم: ببینید موضوع دوم رو دارم و خوئ فیسبوک هستش. اما من این رو نمیگم. شما فرض کنین دانشجو هستید . وارد قسمت خودتون میشید و کارنامه های خودتون رو نیگاه می کنین. من هم دقیقا مثل همین می خوام با این تفاوت که کاربرانم فاکتور های خود رو مشاهده میکنن.

اگه میشه راهنمایی کنین

لینک به ارسال

آقا خودم با مکافات و دستی درست کردن دیتا بیس درستش کردم.

یک سوال دارم . می خوام در بخش اسناد و در قسمت تضیحات بقل دست دکمه ویرایشگر یه دکمه باشه به اسم تصویر دقیقا مثل زمانی که مطلب میسازیم و تصویر رو آپلود میکنیم .

اینکار باعث میشه طرف الکی نره قسمت مدیریت تصاویر بعد عکس آپلود کنه و بعدش بیاد اینجاد آدرس عکس رو بده . میشه یکیییییییییییییییییییییییی کمک کنه ؟؟ آیا ؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...