رفتن به مطلب
bartar

جابجا شدن موقعیت ها در منوی های مختلف

پست های پیشنهاد شده

سلام

من موضوع رو سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم.

من قالب JAT3 نصب کردم. کمی درش تغییرات دادم و به خوبی کار کرد. اما متوجه یه مشکلی شدم. در منوی افقی بالا وقتی روی بعضی منوها کلیک می کنم سایت کاملا خوب نمایش داده می شه اما تو بعضی منو ها (مثلا منوی سوم از راست با نام "تنقید") موقیعت ها به هم می ریزه. جالب اینجاست که تو بعضی هاشون که سایت خوب بالا می یاد وقتی می ری صفحه دوم باز هم موقعیت ها به هم می ریزه.

من خودم بررسی کردم. یه منوی جدید با نام "مثال" (آخرین گزینه در منوی افقی) باز کردم و نوعش رو "نمایش مجموع بلاگ" انتخاب کردم (مثل تمام منوی های افقی) وقتی مجموعه تنقید رو برای نمایش انتخاب می کنم به درستی نشون می ده و وقتی مجموعه "دؤز یازی" رو انتخاب می کنم بهم ریخته نشون می ده. یعنی انگار مشکل از مجموعه هاست. ولی خودم بعید می دونم. لطفا دوستانی که می تونند راهنمایی کنند.

دموی آنلاین سایت اوپلوک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به احتمال زیاد مربوط به مطالب سایتتون هست

عکس ها یا مطالب

متن ها رو از ورد کپی می کنید؟

لینک به ارسال
نه نمی تونه از عکسها باشه. اما پرسیدم. ظاهرا مشتری از وورد کپی می کرده؟

پیشنهادی دارید واسه اینکه اون مطالب رو بتونم پیدا کنم و اصلاحشون کنم؟ یا باید آزمون و خطا کنم؟

احتمال دیگری هم می دید؟

لینک به ارسال

با سلام

در شرایطی که قصد کپی کردن یک مطلب را دارید میبایست ابتدا مطلب را در نوت پد کپی کنید و سپس به ادیتور منتقل کنید

وقتی مطلبی رو از طریق word‌ کپی میکنید یکسری کدهای اضافی هم ایجاد میشه که همین موارد باعث بهم ریختگی قالبتون میشه

بررسی کنید ببینید در اون منوهایی که بهم ریختگی وجود داره چه مطالبی رو منتشر کردید اونها رو به نوت پد کپی کنید و سپس به ادیتور منتقل و ذخیره کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...