رفتن به مطلب
ice man

دسترسی به فایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

دوستان فرض کنید من توی پوشه ی ماژول ها یه ماژول دارم  و توی این ماژول یه پوشه داریم و توی این پوشه یه فایل .

جوملا برای دسترسی به این فایل چگونه عمل می کند و در کد نویسی  برای دسترسی به این فایل از چه تابعی استفاده میشه.

از دوستان خواهشمندم راهنماییم کنید 

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه ی دوستان جومینایی

دوست عزیزم آقای دفاعی من به تازگی دارم ماژول نویسی رو یاد می گیرم اولین ماژولی که نوشتم اومدم کد مربوط به لوگوی زرین پال رو به صورت یک ماژول درآوردم که بتونم این لوگو رو راحتر هر جای صفحه ی سایت که بخوام قرار بدم و دومین ماژولی که نوشتم مربوط به حاضرین در سایت هست این رو بگم که در حقیقت من اومدم ماژول حاضرین در سایت خود جوملا رو برای خودم سفارشی کردم و خیلی خیلی قشنگتر و کاربردی تر شده این دو ماژول رو به این پست پیوست کردم.

در حال حاضر دارم یه ماژول می نویسم کارش اینه که :

فرض کنید توی یه سایت هستیم و می خواهیم به سرعت بفهمیم که آیا خانم یا آقای فلانی که از اعضای سایت هستنددر حال حاضر وضعیت شون .

آنلاینه یا آفلاینه یا اینکه آیا این کاربر از اعضای سایت هست یا خیر.

به همین خاطر این ماژول یه فرم هست که نام کاربری فردی که می خواهیم وضعیتش رو جستجو کنیم رو میگیره بعد روی دکمه ی مشاهده ی وضعیت کلیک می کنیم و نتیجه رو بهمون نشون میده.

خودم فکر میکنم این ماژول ماژول جالبیه ازشما خواهش میکنم کمکم کنید این ماژول رو بنویسم در صورتی که ماژول رو نوشتم حتما توی انجمن برای دوستان قرارش میدم شاید به دردشون بخوره.

کد هایی که تا اینجا نوشتم رو به این پست پیوست کردم نامش هم هست mod_online_user_search

خودم فکر می کنم توی خط 106 فایل mod_online_user_search.php مشکل وجود داره

چون خطایی که بهم میده میگه در فایل helper.phpکلاس JFactory رو نمیشناسد.

با تشکر از همه ی دوستان.

سه تا ماژول رو توی یه فایل زیپ قرار دادم.

mod.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...