رفتن به مطلب
vahid62

تغيير مسير صفحات 404

پست های پیشنهاد شده

سلام کامپوننت تغییر صفحه خطا 404 رو از سايت جومينا دانلود و نصب كردم و فعال هست چطور ميتونم تمام صفحات 404 رو به صفحه اصلي سايت هدايت كنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

اگر منظور این افزونه است باید بگم برای جوملا 1.5 می باشد ولی مسیر تاپیک شما جوملا 2.5 رو نشون میده

من افزونه هایی که خیلی خوب هستند مثل acesef و sh404sef رو معرفی می کنم که هم سئو و هم مدیریتی بر صفحات 404 داشته باشید

بدرود

لینک به ارسال

درود

اگر منظور این افزونه است باید بگم برای جوملا 1.5 می باشد ولی مسیر تاپیک شما جوملا 2.5 رو نشون میده

من افزونه هایی که خیلی خوب هستند مثل acesef و sh404sef رو معرفی می کنم که هم سئو و هم مدیریتی بر صفحات 404 داشته باشید

بدرود

دوست عزيز با اين افزونه

sh404sef

چطور ميشه تمام صفحات رو به صفحه اصلي هدايت كرد دونه دونه نميخواهم چون تعداد خيلي زياد هست بعني ميخواهم به جاي تمام صفحات 404 به صفحه اصلي هدايت بشه

لینک به ارسال

دوست عزيز با اين افزونه

sh404sef

چطور ميشه تمام صفحات رو به صفحه اصلي هدايت كرد دونه دونه نميخواهم چون تعداد خيلي زياد هست بعني ميخواهم به جاي تمام صفحات 404 به صفحه اصلي هدايت بشه

منم می خوام

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...