رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام arang جان به انجمن خوش آمدید

راستش از دیدن سایتتون ایوان خطاطی ایران بسیار لذت بردم واقعا سایت زیبا و پر محتوایی شده فقط خواستم یه خسته نباشید و تبریک بابت سایتتون گفته باشم

راستی یه سوالم داشتم می خواستم بدونم از چه فونت هایی توی سایتتون استفاده کردید چون واقعا بعضی از فونت های نستعلیق به کار رفته تو سایتتون تکه و جای دیگه ای ندیده بودمشون ممنون میشم توضیح بدید

سلام

ممنون از اظهار لطف شما.

برای اینکه تاپیک از مسیر خارج نشود لطفا از پیام خصوصی استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه انتقاد

اگه کاربرای شما فقط کسایی رو که میشناسن دعوتنامه بهشون بدن این که میشه پارتی بازی

شما این وب سایتو آیا برای ارتقای جوملا و راحتی کاربرای فارسی زبان ساختید یا فقط برای حرفه ای ها؟

به نظر میرسه اگه شرایط ثبت نام رو راحت تر کنید بهتر باشه.البته بنا به شرایط و نظر خودتونه

دمکراسی=آزادی بیان=اضهار نظر

انتقاد=در نظر گرفتن جوانب مختلف یک موضوع برای بهبود آن

انتقاد مساوی نیست با دشمنی بلکه انتقاد=نزدیکی بیشتر و اصلاح

اولین پستمو حذف کردید.چرا؟

لینک به ارسال

اولا مکراسی=آزادی بیان هست اما لزوما آزادی بیان=اضهار نظر نیست . بقیه موارد را موافقم .

دوست عزیز شما اگر پستهای قبلی را مطالعه کرده باشبد هدف جومینا را کاملا در آن شرح داده ام .

شما این وب سایتو آیا برای ارتقای جوملا و راحتی کاربرای فارسی زبان ساختید یا فقط برای حرفه ای ها؟

هر دوش هست . بسیاری از امکانات عمومی منتشر میشه که هدف اول را برآورده مینماید و برخی امکانات تنها برای اعضا منتشر میکشه که هدف دوم را برآورده مینماید .

در مورد نحوه عضو گیری هدف اصلی بر آن است که اعضا نسبت به سایت احساس مالکیت داشته باشند . وقتی شما نسبت به چیزی احساس مالکیت داشته باشی در ارتقا و مواظبت از آن میکوشی هدف اصلی جومینا همین است اما من نمیخواهم عده ای را نیز از برخی امکانات محروم کنم به همین دلیل در حال صودور اطلاعیه جدید هستم که برای کسانی که تمایل دارند تا عضوی در جومینا باشند کمی شرایط را تسهیل نماید

لینک به ارسال

سلام

من دانشجوي ترم 7 كارشناسي كامپيوترم

اگه لازم ميدونيد اطلاعات كامل بدم( البته اينو بايد خصوصي بفرستم)

برا كسي كه لطف كنه و افتخار بده دعوتمون كنه آرزوي سلامتي مي كنم

سپاس گذارم

لینک به ارسال

سلام قربان

برای عضو شدن و دریافت دعوت نامه ظاهرآ یکی از راهها ترجمست

آقا ما التماس دعا داریم و گردن هم از مو باریک تر منتظر حضرت مدیر هستیم تا بگه که کدوم زمین رو بیل بزنیم

یا علی

لینک به ارسال

سلام اقای تهرانی

شما چرا نمیگن توی سایت به چه ابزاری نیاز دارین تا امادگی خودمون رو توی اون زمینه اعلام کنیم ؟؟؟؟ :huh:

لینک به ارسال

:) چرا شرمنده میکنید شما آقایی

keuna را شروع کنید

جناب تهرانی .من keuna رو شروع کنم؟

آقا لینک دانلودی چیزی ازش بهم بدی ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

سایت شما رو با دقت دیدم

امیدوارم برداشتم اشتباه باشه . اما گویا سایت شما فقط مخصوص برنامه نویس ها است . خب دوست عزیز من اگر برنامه نویس بودم و اگر قادر به طراحی وب سایت با متدهای پیشرفته برنامه نویسی بود اصلا چه نیازی داشت دنبال کامپوننت و اپن سورسو این حرفها بگردم . چون من فقط می خواستم یه کامپوننت از سایت شما دانلود کنم که کارم به اینجاها کشید و آخرش هم موفق نشدم. اگر اشتباه می کنم نظرم رو اصلاح کنید.

ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز درباره این موضوع بار ها و بارها در انجمن بحث شده است.

برداشتی که شما داشتین همانطور که خودتون گفتین کاملا اشتباه است

این به این دلیل که نمی خواهند این مکان به یک دانلود سنتر تبدیل و امکانات آن در جای دیگریی منتشر بشه

دوست عزیز من که نزدیک دو ساله با جوملا آشنایی دارم و خیلی دوستانی که اینجا هستن رو میشناسم پس من چی بگم.بهر حال ما که برادری خودمون رو ثابت کردیم :) ولی میبینید که هنوز عضو جومینا نیستیم

جوملا رو با جومفا شناختم پا گرفتنش رو با تی سی جوملا و شروع مجدد آن با جومینا

میگه نابرده رنج .......

لینک به ارسال

پایگاه و انجمن جومینا رو با سایت های تکراری دیگه یکی نکنید.

دوست داریم که متفاوت باشیم :blush: و به همین دلیل یک انجمن برای امنیت این سیستم مدیریت محتوای محبوب راه اندازی شده که پیشنهاد میکنم هر چند روز یک نگاهی بهش بندازید و به جای زیبا سازی ، اول امنیت سایت هاتون رو بهتر کنید.

و پیشنهاد میکنم از این به بعد از هر سایتی کامپوننت و ماژول و الحاقات دیگر دانلود نکنید

انجمن امنیت جوملا

لینک به ارسال

سلام

جومینا 90 درصد امکاناتش برای عموم منتشر میشه و 10 درصدش اختصاصی است که برای طراحان سایت هاست و برای عموم هم نیست. کلا سایت جومینا اصلا عمومی نیست یک سایت 100% خصوصی است که اهداف خودش را دنبال میکنه به دنبال جذب مخاطب و ... هم نیست

ما تنها جدا از اون امکاناتی که برای عموم آزاد است امکاناتی را فراهم میکنیم که طراحان سایت ها بتونن طراحی بهتری بکنند و هزینه هاشون را کاهش بدن.

MSH عزیز برای شما هم دعوت نامه صادر شد . به جومینا خوش آمدید

لینک به ارسال

با سلام

آقاي تهراني ما را شرمنده كرديد

لینک به ارسال

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز بلاخص اقای امیررضاتهرانی

بنده مدیر سایت تخصصی برق هستم و نیاز شدید به فروشگاه ساز دارم اما گویا باید دعوت نامه دریافت کنم تا امکان دانلود این افزونه فراهم شود:huh:

به هر حال ما پیرو قوانین هستیم و از اقای امیررضاتهرانی درخاست دارم یک افزونه به بنده معرفی کنند تا فارسی سازی آن رو شروع کنم:blush:

با تشکر

لینک به ارسال

بنده هم خیلی وقته که در خواست دادم :dodgy:

ولی متاسفانه هنوز خبری نشده.:huh:

امیدوارم هر چه زود تر موفق به عضویت در جومینا بشیم:sleepy:

با تشکر

لینک به ارسال

دوستان عزیز علاقه مند به فارسی سازی با راه اندازی سایت های جدید جومینا فکر نکنم آقای تهرانی بنده خدا بتونن برن بگردن هر کس دوست داره بره به این آدرس پر است از الحاق های مختلف که فارسی نیستند

فقط توجه کنید

1.تجاری نباشند

2.فارسی نشده باشه قبلا

3.کارایی داشته باشه یعنی ارزش صرف وقت رو داشته باشه

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه کاربران و مدیران گرامی سایت جومینا

قبل از هر چیز وظیفه خودم می دونم که به خاطر زحمات فراوانتون در مورد شناساندن سیستم جوملا ، آموزش ها ، افزونه ها و پشتیبانی از کاربران تازه کار مثل خودم صمیمانه تشکر کنم.:shy:

من چند روز هست که با سیستم مدیریت محتوای جوملا آشنا شدم و با کمک شما کم کم دارم به صورت تجربی با همه قسمت هاش آشنا میشم و همین روز هاست که وبلاگ خودم رو به سایت تبدیل کنم و فعالیت حرفه ای تر خودم رو آغاز کنم.

راستش من در زمینه جوملا تخصصی ندارم:( ، تخصص من در زمینه تجارت الکترونیک هست ، من شدیداً به بعضی از برنامه های این سایت مثل سیستم پرسش و پاسخ که فقط برای کاربران فعال شده نیاز دارم ، چون باید یه همچین سیستمی توی سایتم داشته باشم که سوالات کاربران رو بهشون پاسخ بدم در زمینه تجارت الکترونیک.

از شما تقاضا دارم که حقیر رو به عنوان یک عضو سایت خودتون پذیرا باشید .

قول میدم که تابع قوانین سایت و مدیر سایت باشم و جای کسی رو تنگ نکنم و اعضای سایت رو با راه انداختن تاپیک های بی مورد ناراحت نکنم.

با تشکر از این که وقتتون رو برای خوندن این پیام به من اختصاص دادین:blush:

امیر آرا

لینک به ارسال

سلام و تبریک بابت راه اندازی سایت و انجمن خوبتون. امیدوارم موفق باشید.علیرضا رجبی هستم کسی از دوستان اگه منو میشناسه دعوت نامه برام بفرسته .:exclamation: ایمیل من :persianebay.ir@gmail.com

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان متخصص .

آقایون و خانوما بنده یک وکیل هستم . اما کم و بیش با کامپیوتر و .. اینا ... آشنایی دارم . تخصص شما رو ندارم اما از قالب های خوبتون واسه سایت خودم می خواستم استفاده کنم . اشکال هامو هم از شما بزرگان متخصص بپرسم . اگه مثل آقا یاشار همه حمله نمیکنین به من، لطفاً یه دعوتنامه بفرستین تا از سایتتون استفاده کنم . چون به رشته من هم ارتباطی نداره مطمئناً نه قالب ها رو می فروشم نه استقاده تجاری میکنم از اونها . به زحمات همه دوستان احترام می گذارم .

اگه هم فکر می کنید که وجود یه وکیل بین شما ضروری نیست یه لطفی کنین چند تا قالب خوب برام بفرستین که این سایت رو راه بندازم . البته اشکالام رو هم حتما خواهم پرسید از شما . کار وکالتی هم داشتید حتما یه ایمیل به من بزنید . این هم آدرس سایتم که هنوز راه نیفتاده . متشکر و ممنون www.vakil.net

email : iranava@gamil.com

vakil@vakil.net

لینک به ارسال

جناب وکیل سلام

خوشحالم شما را در اینجا میبینم .

شما هم اولین وکیلی هستی که من میبینم نگارش فارسیش درسته و قابل فهمه :)

دوست من شما نمیدونی که چقدر بچه ها دارن زحمت میکشن تا دعوت نامه دریافت کنن فکر میکنی انصافه که من به شما دعوت نامه بدم . اما در مورد سایتتون . دوست عزیز من همه قالب ها برای دانلود عموم ازاد است شما کدام قالب را خواستی دانلود کنی که نتونستی ؟ بعدشم 99 درصد امکانات جومینا برای عموم قابل دانلود است ما هم اینجا هستیم کمکتون میکنیم . بعضی از کاربرها از خود من هم فعال ترن و این درحالیه که مثلا یکشون یه هاست خیلی خوب داره که من میدونم سرشم خیلی شلوغه asrezaman و یکشون یه شرکت امنیتی وب داره ( امیر علی ) و چندین نفر هم طراحان حرفه ای وب هستند و ........... ما ها اینجاییم کمکتون کنیم شما هم نگران نباش . درسته که بعضی ازامکانات برای اعضا جومینا هست اما کمک به هم وطنمون که اینقدر هم خوب درخواستش را مطرح میکنه هیچ ربطی عضویت در جومینا نداره. همین الان هم دارم این پست را میزنم یک شرکت طراحی وب سایت در حال تهیه محتوا سایت جومینا لرن است کار ان کلا آموزش است به صورت تخصصی ( حامد آهنگریان)

لینک به ارسال

من که تو کار عضویت این سایت موندم .همون روزهای اولی که سایت درست شده بود .و یه فرم توش قرار داده شده بود ثبت نام کردم و برام دعوت نامه اومد و منم فرم رو پر کردم و سایتمو معرفی کردم عضو شدم و یک سری دانلود هم انجام دادم که مخصوص اعضا بود مثل فیلم آموزشی طراحی قالب .بعد یک ماه یهو آقای تهرانی عضویت منو لغو کرد و پیام داد که شما امروز عضو شدین ولی معرف یا کد دعوت نامه ندارین .درحالی که من از یک ماه قبلش عضو بودم .در هر صورت دیگه این عضویت بر نگشت منم که ایمیل دعوتنامه رو پاک کرده بودم حرفم به جایی نرسید .تنها فکر می کنم اطلاعات یوزرهای سایت چند بار جابجا شده وگرنه تاریخ عضویت من که مشخص بود.باز خدا شکر عضویت انجمن رو لغو نکردن

لینک به ارسال

سلام xemahmood عزیز

دوست من یک سیستم روی جومینا نصب است که اگر شما با چند ip متصل بشید کاربری شما به صورت خودکار بند میشه احتمالا از قیلطر شکن استفاده نموده ید ! درسته ؟

من به شما در ایمیل گفتم نحوه عضویتتان را تشریح کنید تا بتونم کاربریتون را فعال کنم من که همه 100 عضو را یادم نیست چطور عضو شدن

اگر در مورد کتربری شما بی انصافی شده جدا متاسفم

لطفا موارد را ارسال کنید تا نسبت به فعال سازی کاربری شما اقدام گردد

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان متخصص .

آقایون و خانوما بنده یک وکیل هستم . اما کم و بیش با کامپیوتر و .. اینا ... آشنایی دارم . تخصص شما رو ندارم اما از قالب های خوبتون واسه سایت خودم می خواستم استفاده کنم . اشکال هامو هم از شما بزرگان متخصص بپرسم . اگه مثل آقا یاشار همه حمله نمیکنین به من، لطفاً یه دعوتنامه بفرستین تا از سایتتون استفاده کنم . چون به رشته من هم ارتباطی نداره مطمئناً نه قالب ها رو می فروشم نه استقاده تجاری میکنم از اونها . به زحمات همه دوستان احترام می گذارم .

اگه هم فکر می کنید که وجود یه وکیل بین شما ضروری نیست یه لطفی کنین چند تا قالب خوب برام بفرستین که این سایت رو راه بندازم . البته اشکالام رو هم حتما خواهم پرسید از شما . کار وکالتی هم داشتید حتما یه ایمیل به من بزنید . این هم آدرس سایتم که هنوز راه نیفتاده . متشکر و ممنون www.vakil.net

email : iranava@gamil.com

vakil@vakil.net

معنی این جمله چیه ؟؟؟؟ بابا عجب وکیلی هستی ؟ برادر منم وکیله . چون به من توهین کردی ازت شاکی میشم :D

لینک به ارسال

با سلام

دوستانی که تمایل من هم جزء آدما حساب شم

لطفا یکی پیدا بشه برای من هم دعوت نامه بفرسته

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...