رفتن به مطلب
aliramazani

درخواست افزونه کاربر vip

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به افزونه ای نیاز دارم که بتونم در اون امکانات زیر را داشته باشم:

قسمتی برای کاربران vip که مثلا با پرداخت ماهانه یا 3 ماه یا چند ماه بتونن از برخی امکانات سایت استفاده کنن.

مثلا کاربر پس از ثبت نام هزینه را پرداخت کنه وبه صورت خودکار اکانت vip اون فعال بشه و پس از فعالسازی بتونه به یه سری امکانات ویژه سایت دسترسی داشته باشه و بعد از اینکه زمانش تموم شد دوباره کاربر عادی بشه. مثل سایت softgozar

البته من نسخه اصلی میخوام ونمیخوام فارسی باشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من به افزونه ای نیاز دارم که بتونم در اون امکانات زیر را داشته باشم:

قسمتی برای کاربران vip که مثلا با پرداخت ماهانه یا 3 ماه یا چند ماه بتونن از برخی امکانات سایت استفاده کنن.

مثلا کاربر پس از ثبت نام هزینه را پرداخت کنه وبه صورت خودکار اکانت vip اون فعال بشه و پس از فعالسازی بتونه به یه سری امکانات ویژه سایت دسترسی داشته باشه و بعد از اینکه زمانش تموم شد دوباره کاربر عادی بشه. مثل سایت softgozar

البته من نسخه اصلی میخوام ونمیخوام فارسی باشه.

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز شما می تونید از کامپوننت rsmembership استفاده کنید البته باید پلاگین های اتصال به درگاه های بانکی رو از بعضی سایت ها مثلا جومینا --------- و .. خریداری کنید یه آموزش خوب و کامل از این کامپوننت به زبان فارسی تو سایت--------- هست و می تونید کامل یاد بگیرید 

در پناه حق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...