رفتن به مطلب
majidghaffari

مشکل در پرداخت بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

اخیرن که ایم کامپوننت اصلاح شده رو دانلود کردید؟

بله دانلود کردم و هر چهارتا ماژول رو نصب کردم با موفقیت به روز شد ولی این مشگل حل نشد 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

1 : جومینا چند وقته پیش نسخه اصلاح شده اش رو مجدد داده بیرون. در سایت جومینا جستجو کنید.

2 : بانک مشکلات سرور های خارج از ایران رو بر طرف کرده

من تو سایت فقط نسخه ی بهینه شده برای سرور های خارجی رو دیدم. نه نسخه ای که سوییچ شده روی درگاه شاپرک. 

درگاه شاپرک رو شما فقط برای جوم شاپینگ ارائه کردین.

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-extension-bank-commerce.html

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام بروسایت اقای انگوتی پلاگین اون جاست واگه میخواهی شماره تراکنش راهم نشون بده جوم شاپینگ وپلاگین داخل سایت راباید نصب کنیhttp://www.rmjoomla.irاین برای  جومشاپینگ- سیستم جامع پرداخت بانک ملت درسایت جومینا قسمت افزونه های بانکی هست

ویرایش شده توسط چهارسوق

لینک به ارسال

دوست عزیز من برای ویرچومارت میخوام

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید.

بنده افزونه اصلاح شده رو دانلود و نصب کردم. توی صفحه انتقال به بانک میمونه و جلوتر نمیره. میشه دوستان کمک کنند مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

در حال انتقال به بانک

لطفا کمی صبر نمایید

Fault

Array(    [faultcode] => soap:Client    [faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: "" )

لینک به ارسال

سلام

این یعنی یکی از پارامترهای ارسالی به بانک خالی رها شده و به احتمال زیاد اطلاعات مربوط به بانک هست که باید از تنظیمات پلاگین وارد کنید

لینک به ارسال

ولی هر سه تا گزینه رو تکمیل کردم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از دوستان کسی نمیتونه به بنده کمک کنه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان یعنی کسی نیست به بنده کمکی بکنه؟

کسی دیگه این مشکل رو نداره؟

واقعا ممنون از دوستان بابت این همه کمک.

اون مشکل حل شد.

یه سوال دیگه:

چطور میتونم وضعیت پرداخت ها رو از پرداخت نشده به پرداخت شده تغییر بدم؟

لینک به ارسال

سلام

من قصد دارم یک مطلب منتشر کنم و در پایان لینک خرید محصولاتی که در باره انها توضیح دادم را به صورت پرداخت انلاین قرار بدم و  بعد از پرداخت به صفحه مورد نظر جهت دانلود منتقل بشه. چگونه باید لینک پرداخت بانک را قرار بدم . ایا جهت استفاده از درگاه بانک ملت  باید با بانک هماهنگی شود یا بانصب پلاگین و معرفی شماره حساب بانکی خودم  کافی است؟

من تازه کارم لطفا توضحات خود را بصورت ریز و مرحله  به مرحله جهت درج لینک و درگاه بیان کنید.

سپاس فراوان

لینک به ارسال

سلام

من قصد دارم یک مطلب منتشر کنم و در پایان لینک خرید محصولاتی که در باره انها توضیح دادم را به صورت پرداخت انلاین قرار بدم و  بعد از پرداخت به صفحه مورد نظر جهت دانلود منتقل بشه. چگونه باید لینک پرداخت بانک را قرار بدم . ایا جهت استفاده از درگاه بانک ملت  باید با بانک هماهنگی شود یا بانصب پلاگین و معرفی شماره حساب بانکی خودم  کافی است؟

من تازه کارم لطفا توضحات خود را بصورت ریز و مرحله  به مرحله جهت درج لینک و درگاه بیان کنید.

سپاس فراوان

با سلام

برای استفاده از درگاه میبایست ابتدا به بانک مراجعه کنید و درخواست درگاه کنید سپس با اطلاعاتی که بانک در اختیارتون قرار میده میتونید از افزونه های بانکی استفاده کنید

برای فروش محصولاتتون هم میتونید از افزونه های فروشگاه ساز یا فروش فایل و یا سیستمهای جامع پرداخت به فراخور نیازتون استفاده کنید

چنانچه سوال دیگری دارید در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام دوستان من نصب کردم و اطلاعاتی رو که بانک داده وارد کردم ولی این پیغام رو میده 

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/roochini/public_html/site/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php:3) in /home/roochini/public_html/site/libraries/joomla/session/session.php on line 532

چیکار کنم ؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

مشکل از هاستتون هست . متن خطا رو به ادمین سرورتون گزارش کنید تا مشکل رو برطرف کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام دوستان

برای منم مشکلی هست که تو صفحه انتقال میمونه:

لطفا این لینک رو ببینید

یا اینجا یه پرداخت انجام بدید خودتون می بینید.

به وب ادمین هم گزارش دادیم این جوابیه رو ارسال کردن:

در خصوص پیام خطای headers already sent این موضوع به این دلیل رخ میدهد که شما به دلیل نوع برنامه نویسی سعی در ارسال header در زمانی دارید که قبل از آن برنامه دیگری آن را ارسال کرده گاهی این موضوع به خاطر کاراکترهای خاصی است که ادیتورهای تحت ویندوز به کد های شما اضافه می کنند توصیه میشود فایل های خود را در ادیتور دیگری به جز ادیتور فعلی ویرایش کنید. لطفا در این مورد پیام خطا را در گوگل جست و جو نمایید تا رویه ی مناسبی برای ویرایش فایل ها بتوانید بیابید.

همچنین یک راه حل این است که از php بخواهیم تا زمان تکمیل کار header را ارسال نکند و بنابراین ما برای کمک به شما گزینه output_buffering را برای این سایت خاص فعال کرده ایم. این گزینه نیز می تواند این اشکال را حل کند.

میشه راهنمایی کنید؟

در ضمن از نسخه 1.5 پرداخت جامع ملت که شاپرک هم شده استفاده می کنم.

لینک به ارسال

سلام دوستان

برای منم مشکلی هست که تو صفحه انتقال میمونه:

لطفا این لینک رو ببینید

یا اینجا یه پرداخت انجام بدید خودتون می بینید.

به وب ادمین هم گزارش دادیم این جوابیه رو ارسال کردن:

در خصوص پیام خطای headers already sent این موضوع به این دلیل رخ میدهد که شما به دلیل نوع برنامه نویسی سعی در ارسال header در زمانی دارید که قبل از آن برنامه دیگری آن را ارسال کرده گاهی این موضوع به خاطر کاراکترهای خاصی است که ادیتورهای تحت ویندوز به کد های شما اضافه می کنند توصیه میشود فایل های خود را در ادیتور دیگری به جز ادیتور فعلی ویرایش کنید. لطفا در این مورد پیام خطا را در گوگل جست و جو نمایید تا رویه ی مناسبی برای ویرایش فایل ها بتوانید بیابید.

همچنین یک راه حل این است که از php بخواهیم تا زمان تکمیل کار header را ارسال نکند و بنابراین ما برای کمک به شما گزینه output_buffering را برای این سایت خاص فعال کرده ایم. این گزینه نیز می تواند این اشکال را حل کند.

میشه راهنمایی کنید؟

در ضمن از نسخه 1.5 پرداخت جامع ملت که شاپرک هم شده استفاده می کنم.

به احتمال زیاد آی پی سرور میزبان سایت در دروازه ی بانک ست نشده یا اشکالی در این مورد وجود دارد. در مورد آی پی یه مشورت با به پرداخت کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

به احتمال زیاد آی پی سرور میزبان سایت در دروازه ی بانک ست نشده یا اشکالی در این مورد وجود دارد. در مورد آی پی یه مشورت با به پرداخت کنید.

یاعلی

آقای پارسا

ضمن قدردانی از پاسخ شما،

آی پی ها رو چک کردیم. الآن آی پی ها هیچ مشکلی ندارند و آی پی های صحیح به بانک ارائه شده و تایید هم گرفته شده.

اما بازم همون مشکل هست. چک کنید لطفا

اگه میشه اطلاعات ورود به سایت رو بدم شما بررسی بفرمایید یا هر طوری که بفرمایید.

ممنون

لینک به ارسال

آقای پارسا

ضمن قدردانی از پاسخ شما،

آی پی ها رو چک کردیم. الآن آی پی ها هیچ مشکلی ندارند و آی پی های صحیح به بانک ارائه شده و تایید هم گرفته شده.

اما بازم همون مشکل هست. چک کنید لطفا

اگه میشه اطلاعات ورود به سایت رو بدم شما بررسی بفرمایید یا هر طوری که بفرمایید.

ممنون

میشه این پست رو هم پاسخ بدید؟

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید.
اول که با تشکر از ارایه افزونه. دوم اینکه افزونه رو نصب و تنظیم کردم. پرداخت انجام میشه.شماره پیگیری هم نشون داده میشه ولی تو صفحه شماره پیگیری ارور زیر میاد.میشه راهنمایی بفرمایید.

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_content، 1
        خطا در بارگذاری کامپوننت: com_contact، 1
        خطا در بارگذاری ماژول MySQL server has gone away SQL=SELECT m.id, m.title, m.module, m.position, m.content, m.showtitle, m.params, mm.menuid FROM wq46u_modules AS m LEFT JOIN wq46u_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id LEFT JOIN wq46u_extensions AS e ON e.element = m.module AND e.client_id = m.client_id WHERE m.published = 1 AND e.enabled = 1 AND (m.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_up <= '2014-05-20 07:07:29') AND (m.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR m.publish_down >= '2014-05-20 07:07:29') AND m.access IN (1,1,2,3) AND m.client_id = 0 AND (mm.menuid = 0 OR mm.menuid <= 0) ORDER BY m.position, m.ordering

ویرایش شده توسط hda2295

لینک به ارسال

سلام میشه بفرمایید این ارور مربوط به چی هست.

Error 403 restrictedfileextentions-1: Restricted file extensions

restrictedfileextentions-1: Restricted file extensions
Guru Meditation:

XID: 1002141736

Varnish cache server

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...