رفتن به مطلب
zlili35

طراحی tableless

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم بپرسم چجوری میشه قالبی رو که با فتوشاپ درست کردم با div (tableless) همون div تبدیل به html کنم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای تبدیل شما ابتدا با ابزار مربوطه در فتوشاپ برش های لازم رو روی تصویرتون میزند و بعد از منوی file و save as web رو انتخاب کنید و فایل خروجی به صورت html and image تعیین کنید(البته با تیبل ساخته میشه)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

البته محض یادآوری عرض میکنم(!!!)

آقا امیر گفته بودن هر وقت سرشون خلوت بشه یه آموزش طراحی قالب از ابتدا تا انتها (بر مبنای div) دارن که ساماندهیش میکنن و میزارن برا فروش

ما هم چنان منتظریم

لینک به ارسال

سلام

ماه دیگه قصد دارم در تهران کلاس آموزش طراحی قالب از پایه تا انتها را برگذار کنم البته این کلاس بدرد کاربرهای تفریحی نمیخوره و برای کسایی خوبه که کارشون اینه

لینک به ارسال

سلام

ماه دیگه قصد دارم در تهران کلاس آموزش طراحی قالب از پایه تا انتها را برگذار کنم البته این کلاس بدرد کاربرهای تفریحی نمیخوره و برای کسایی خوبه که کارشون اینه

سلام و تشکر

یه سؤال : کسائی که کارشون اینه و تهرانی نیستن چیکار کنن؟؟:huh:

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام و تشکر

ارزشش را که قطعا داره ولی خیلی ها (مثله خودم) حتی همون پنجشنبه و جمعه ها هم نمیتونن مسافرت برن

به نظرم جای یه همچین آموزشی توی فروشگاه (!) خالیه

یا حق

لینک به ارسال

هیچ آموزشی ارزش آموزش حضوری رو نداره و من اگر وسعم برسه حتما شرکت میکنم!

البته اگر درخواست در هر شهری به اندازه حداقل باشه حتما امیرخان در اونجا هم کلاسی برگزار خواهند کرد.

لینک به ارسال

سلام و تشکر

منم قبول دارم که آموزش حضوری یه چیز دیگس و اگه امکان برگزاری کلاس در اصفهان باشه من حتما (با هر هزینه ای باشه) شرکت میکنم.

ولی اگه شرایط برگزاری کلاس در شهر های دیگه نباشه اونوقت جای خالیه این آموزش احساس میشه.

پیشنهاد من اینه که امیر جان (البته اگه براشون ممکنه ) یه ترتیبی بدن که بررسی بشه که تو هر شهری شرایط هست یا نه و بعد اقدام به برگزاری کلاس بشه

یا حق

لینک به ارسال

سلام

دوستان میدونید که کاراصلی من چیز دیگری است من ماه دیگه برای یک سمینار باید بیام تهران گفتم از فرصت استفاده کنم و 2 تا کلاس برگذار کنم . یکیش مربوط به طراحی قالبه که حداقل 24 ساعت زمان میخواد چون میخوام یه قالب را در کلاس شروع کنیم و تا انتها بریم ، قصدم اینه که کسایی که شرکت میکنن آخرش متفاوت از کلاس بیان بیرون

دومین کلاس که حداقل 12 ساعت میشه در مورد نکات حرفه ای جوملا از جمله فارسی سازی و افزونه ها تامین امنیت، تشریح فایل های داخلی جوملا و ... این کلاس هم بدرد کسایی که تازه میخوان با جوملا آشنا بشن نمیخوره.

نمیتونم بیش از یک هفته تهران بمونم برای همین باید هر 2 کلاس را در یک هفته تموم کنم با چند جا هم صحبت کرده ام که از امکانات آموزشی مطمئن بشم اگر هم اعلام عمومیش و ثبت نامش را دست دست میکنم دلیلش اینه که فردا 6 صبح دارم یک مسافرت کاری میرم قراره 2 روز طول بکشه اما اگر کارها گره بخوره ممکنه یک هفته ای بشه . از طرفی این طرح خیریه ها هم برای من الان از همه چیز مهم تره و انرژیم را دارم روی اون میزارم

ارادت

لینک به ارسال

پس اگه ممکنه

زمان و مکان برگزاری کلاسها از حداقل یک ماه قبل اعلام بشه تادوستانی که مثل من میخوان از یه شهر دیگه بیان بتونن زمانشون رو طوری برنامه ریزی کنن که به کلاسها برسن نه اینکه زمان ثبت نام و برگزاری یک هفته باشه که امکان برنامه ریزی نباشه

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...