رفتن به مطلب
hamid80

بهم ریختن نوشته ها در Html

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خواهم یک کد داخل اچ تی ام ال قرار بدم یک مشکلی که دارم اینکه بین نوشته ای ایرانی و خارجی جابجایی به وجود می اید

کد مثلا صحیح نوشته زیر به صورت کد چاچ تی ام ال می باشد

کد html می باشد

<center>
<font size="+1">
<font face="Times New Roman">
<font color="#222126">
متن مورد نه به فارسی html و به هم ریختن و جابجایی نوشته ها
</font>
</font>

</center>
</font>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من می خواهم یک کد داخل اچ تی ام ال قرار بدم یک مشکلی که دارم اینکه بین نوشته ای ایرانی و خارجی جابجایی به وجود می اید

کد مثلا صحیح نوشته زیر به صورت کد چاچ تی ام ال می باشد

کد html می باشد

<center>

<font size="+1">

<font color="#222126">

</font>

</font>

</center>

</font>

سلام كد زير رو امتحان كن

<p dir="rtl">

<center>

<font size="+1">

<font color="#222126">

</font>

</font>

</font>

</center>

</p>

لینک به ارسال

ممنون ولی نشد به بینید من یک متن تو ورد تایپ کردم عکس گرفتم ازش و متن داخل تگ اچ تی ام ال قرار دادم به هم ریخت

فایل word

nhvh.jpg

فایل داخل html

jhv.jpg

کد ها

<p dir="rtl">
<center>
<font size="+1">
<font color="#222126">
ایجاد دانلود سنتر در یک سایت جوملایی ، طبقه بندی فایل ها در جوملا و viewهمه همه تنها بخشیedit  از امکاناتی است که این افزونه در اختیار شما  80قرار میدهد . کامپوننت Remository در میان جامعه غیر فارسی زبان افزونه ای بسیار معروف و پر کاربرد میباشد به نحوب که ساید بتوان گفت بیش از html در صد از سایت های جوملایی که فارسی زبان نیستند برای  joomlaایجاد دانلود سنتر در سایت خود از این افزونه استفاده مینمایند . متاسفانه تا  80بحال ترجمه و فارسی سازی خوبی برای این افزونه100  گرانبها صورت نگرفته بود وtext شاید دلیل مهجور ماندن این افزونه در میان جامعه فارسی new زبان همین امر باشد . خبر خوب اینکه شما قادر خواهید بود از همین امروز این افزونه ارزشمند 40و پر کاربرد را از سایت جومینا به صورتrtl کاملا بومی شده دانلود نماییدopen  برای مطالعه ادامه توضیحات برedit روی ادامه مطلب کلیک کنید ..

</font>
</font>
</center>
</font>
</p>

لینک به ارسال

دوستان راهنمایی می کنند برای مشکل نوشتن در html باید چی کار کرد

لینک به ارسال

دوستان راهنمایی می کنند برای مشکل نوشتن در html باید چی کار کرد

<p dir="rtl">

<justify>

<font size="+1">

<font color="#222126">

ایجاد دانلود سنتر در یک سایت جوملایی ، طبقه بندی فایل ها در جوملا و viewهمه همه تنها بخشیedit  از امکاناتی است که این افزونه در اختیار شما  80قرار میدهد . کامپوننت Remository در میان جامعه غیر فارسی زبان افزونه ای بسیار معروف و پر کاربرد میباشد به نحوب که ساید بتوان گفت بیش از html در صد از سایت های جوملایی که فارسی زبان نیستند برای  joomlaایجاد دانلود سنتر در سایت خود از این افزونه استفاده مینمایند . متاسفانه تا  80بحال ترجمه و فارسی سازی خوبی برای این افزونه100  گرانبها صورت نگرفته بود وtext شاید دلیل مهجور ماندن این افزونه در میان جامعه فارسی new زبان همین امر باشد . خبر خوب اینکه شما قادر خواهید بود از همین امروز این افزونه ارزشمند 40و پر کاربرد را از سایت جومینا به صورتrtl کاملا بومی شده دانلود نماییدopen  برای مطالعه ادامه توضیحات برedit روی ادامه مطلب کلیک کنید ..

</font>

</font>

</font>

</justify>

</p>

آقا من چك كردم. دقيقاً عين متن بالا در اچ تي ام ال نشون ميده

لینک به ارسال

با سلام

احتمالاً در سی اس اس شما در سمت body داریکشن به صورت چپ چین می باشد، عبارت آن به این صورت هست:

body {
    direction: ltr;
}

بدلیل همین وقتی شما در خط اول  html خود عبارت <p dir="rtl"> را تایپ کردید تحت تأثیر سی اس اس شما قرار می گیرد، پس شما باید دنبال اون چیزی که به شما گفتم بگردیدو عبارت آن را به:

body {
    direction: rtl;
}

تغییر دهید.

موفق و موید باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...