رفتن به مطلب
mbnnik

درخواست افزونه اسکرول مطلب و عکس عمودی

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

دنبال افزونه عمودی برای نمایش مطلب و عکس به صورت اسکرول عمودی می گردم

نمونه  در سایت سمت چپ www.helal.ir

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

موردی رو که اشاره کردید افزونه نیست

بلکه چند تا تصویر لینک شده است که توسط تگ marquee بصورت عمودی اسکرول شده اند

راجع به این تگ قبلا در انجمن بحث شده . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام با تشکر از راهنمایی تان

اما تو انجمن سرچ کردم مطلبی راجب به تگ marquee پیدا نکردم

و آیا با تگmarquee هم میتوان اسکرول چندین متن افقی ساخت که با کلیدf5تعویض بشه مثل دعای روز یا حدیث

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

کد marquee بصورت زیر است

<marquee scroll="continuous" height="200" width="100%" direction="up" scrollamount="4" onmouseout="this.scrollAmount=4;" onmouseover="this.scrollAmount=0;">
Insert TEXT or IMAGES
</marquee>

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

کد marquee بصورت زیر است

<marquee scroll="continuous" height="200" width="100%" direction="up" scrollamount="4" onmouseout="this.scrollAmount=4;" onmouseover="this.scrollAmount=0;">

Insert TEXT or IMAGES

</marquee>

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

اگر بخواهیم آخرین مطلب از یک مجموعه بصورت مارکیو حرکت کنه، داخل تگ مارکیو چی باید بنویسم؟

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار افزونه های زیادی وجود داره

مثلا" این یک مورد : http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/latest-news/14320

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار افزونه های زیادی وجود داره

مثلا" این یک مورد : http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/latest-news/14320

موفق و پیروز باشید

یا حق

شاید بد منظورم رو بیان کردم

یک قسمت از سایت رو به پیام های آموزنده نسبت دادم و حالا مثلا هفته ای یک پیام اضافه می کنم. تا پیام جدید نیاد نمی خوام پیام های دیگه نمایش داده بشه. همچنین متن پیام نمایش داده بشه نه فقط عنوانش.

دنبال اینجور پلاگینی هستم

اسکرولرهایی که پیدا کردم اغلب باید هر هفته بصورت دستی متن رو وارد کنم . می خوام اتومات باشه

لینک به ارسال

با سلام

میتونید همون کدی رو که در پست شماره 4 قرار دادم به جای Insert TEXT or IMAGES یک ماژول رو فراخوانی کنید که آخرین مطلبتون رو نمایش بده

برای اینکار شما به دو پلاگین نیاز دارید که هر دو را باید بر حسب نسخه php که استفاده میکنید دانلود و نصب کنید

پلاگین sourcerer : http://download.nonumber.nl/changelog.php?ext=sourcerer&full=1

پلاگین modules anywhere : http://download.nonumber.nl/changelog.php?ext=modulesanywhere&full=1

با نصب هر دو پلاگین ، دو دکمه به پایین ادیتورتون اضافه میشه

اولی برای درج کد در ماژول کاربرد داره و دومی برای درج ماژول در هر جایی که به ادیتور دسترسی دارید

برای اینکه بتونید آخرین مطلب را نمایش بدید میتونید از ماژول گلوبال نیوز استفاده کنید

حالا کافیه ابتدا یک ماژول از نوع گلوبال نیوز ایجاد کنید و تنظیمات موردنظرتون رو انجام بدید . روی این تنظیمات دقت کنید که آنچه میخواهید به همین تنظیمات بستگی دارد

بعد یک ماژول html دستی ایجاد کنید و با کلیک بر روی دکمه Insert Code اون کدی رو که در پست شماره 4 هست رو وارد کنید

حالا به جای قسمت Insert TEXT or IMAGES با استفاده از دکمه Insert Module ماژول گلوبال نیوزی را که ایجاد کرده بودید را وارد کنید

کار تمام است . پس از این مطلبتون بصورت خودکار با انتشار مطلب جدید تغییر و اسکرول خواهد کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

جناب صفرعلی

مراحلی را که توضیح دادید گام به گام انجام شد.

مثل همیشه کامل و جامع بود

ممنون

فقط یک مشکل وجود دارد

جهت چرخش را به سمت راست قرار دادم و حالا فقط یک خط اول متن را اسکرول می کنه . عملا خطوط را زیر هم اسکرول می کنه نه دنبال هم!!!

برای حل این مشگل چه باید کرد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...