رفتن به مطلب
mrt69

درخواست افزونه ای برای نمایش برخی از مشتریان به صورت اسکرول

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

من یه افزونه ای می خوام که یه اسکرول لینک باشه و بشه با اون به ادرس سایت های مشتریان لینک داد

از لحاظ گرافیک و شکل شمایل چیزی شبیه به ماژول highlighter که بشه باهاش لینک به دامین های خارجی سایت داد

مشابه چیزی که خیلی از شرکت های راحی سایت و هاستینگ دارند

از p30weblinks هم استفاده کردم کاربدش همونه که می خوام فقط گرافیک و شکل و شمایل زیاد جالبی نداره
من می خوام لینک ها به صورت تصادفی و نا منظم پشت سر هم نشون داده بشن طوری که ببیننده نتونه واقعا تعداد لینک ها رو بشماره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان کسی نمی تونه راهنمایی کنه

توی وب سایت خیلی از دوستان نمونه های مشابه این رو دیدم

لینک به ارسال

از p30weblinks هم استفاده کردم کاربدش همونه که می خوام فقط گرافیک و شکل و شمایل زیاد جالبی نداره

من می خوام لینک ها به صورت تصادفی و نا منظم پشت سر هم نشون داده بشن طوری که ببیننده نتونه واقعا تعداد لینک ها رو بشماره

اگر  از p30weblinks راضی هستید و تنها مشکل گرافیک دارید میتونید تغیرات دلخواه خودتون رو با استفاده از کد های css تغیرات خاص خودتون رو اعمال و گرافیک بهتری برای افزونه قرار بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...