رفتن به مطلب
Wisdom

مقایسه اطلاعات در فبلدها در فرم سازها

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

من به یک فرم ساز نیاز دارم که وقتی فیلدهای اون توسط کاربر پر میشه بعضی از قیلد های اون با دیتابیس مقایسه بشه و اگر تکراری بود به کاربر هشدار بده که مثلاً کد ملی شما قبلاً ثبت شده است و یا این نام و نام خانوادگی قبلاً ثبت شده است.

حالتی مثل کامپوننت CB که فیلد نام کاربری و ایمیل رو چک میکنه ؛ و اینکه آیا این کار اصلاً با خود کامپوننت CB امکانپذیر هست که فیلدهای دیگری را هم در جستجو در دیتابیس قرار داد که در صورت یکسان بودن خطا نمایش داده شود.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

wisdom عزیز شما که خودتون حرفه ای هستید .

همچین فرم سازی وجود نداره اما میشه با کد نویسی انجام داد . تا اونجا که میدونم محمد رزاقی تسلط کاملی بر artform داره و احتمالا بتونه به عنوان پروژه برایتان انجام بده

لینک به ارسال

ممنونم آقای تهرانی

من با فرم سازهای commercial به دلیل تجاری بودن کار نکردم، تصورم این بود که شاید این فرم سازها این قابلیت رو داشته باشن، بعد از این پست به سایت هاشون مراجعه کردم ولی متاسفانه همچین موردی رو در امکاناتشون ذکر نکرده بودند.

دارم روی CB کار میکنم که بتونم فیلد دلخواهی رو در این فرایند قرار بدم.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...