رفتن به مطلب
sanehia

مشکل در فراخوانی استایل قسمت انگلیسی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من با استفاده joomfish برای سایتم قسمت انگلیسی درست کردم و زمانی که EN رو میزنم قسمت انگلیسی باز میشود .

منتها مشکلم اینجاس که میخواهم استایل بخش انگلیسی با فارسی متفاوت بوده و انگلیسی LTR باشه .

طبق یک آموزش پیش رفتم و کد :

<?php if($this->direction == 'rtl') : ?>

<?php endif; ?>

را در index.php فراخوانی کردم استایل پیش فرض رو LTR 'bhajl منتها استایل RTL فراخوانی نمیشود .

ممنون میشم در اینباره راهنماییم کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما با استفاده از اون کد فایلی با نام template-rtl.css را فراخوانی میکنید . فقط فراخوانی این فایل کافی نیست

شما باید در پوشه css قالبتون چنین فایلی را داشته باشید و استایلهای سایتتون برای زبان فارسی در آن تعریف شده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

شما با استفاده از اون کد فایلی با نام template-rtl.css را فراخوانی میکنید . فقط فراخوانی این فایل کافی نیست

شما باید در پوشه css قالبتون چنین فایلی را داشته باشید و استایلهای سایتتون برای زبان فارسی در آن تعریف شده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام دوست عزیز

هر دو استایل را فراخوانی کردم یکی رو با IF (که در تگ کد در پست اول گذاشتم) و دیگری رو حالت ساده فراخوانی کردم .

برای استایل فارسی دایرکشن RTL است و هدر نیز با استایل انگلیسی تفاوت دارد . منتها هیچ تغیری مشاهده نمیشود .

کار خاص دیگه ای باید انجام بدم ؟

لینک به ارسال

با سلام

اون کدی هم که در پست اول قرار دادید میبایست در تگ هد قالبتون قرار بدید . تغییر حالت RTL و LTR منوط به تغییر زبان سایت از قسمت مدیریت زبان میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...