رفتن به مطلب
hatami1372

کلاس ماژول در جومینا4

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خوام یه کلاس ماژول جدید در قالب جومینا 4 ایجاد کنم که فقط ماژول وسط چین شود:x (55):

من یه کلاس ایجاد کردم ولی وقتی اجرا میکنم هم ماژول هم عنوان ماژول وسط چین میشه و من نمی خوام عنوان وسط چین بشه

میشه بگید چیکار کنم

و یه سوال دیگه درباره کلاس ماژول در جومینا 4 :چطوری میشه عکس منو را عوض کرد

:idea:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوال دیگه هم دارم

من قالب جومینا4 را از 1.5 به 2.5 تبدیل کردم ولی حالا فایل joomla.css را نمیخونه و این فایل در قالب اجرا نمیشه

مثلا من اندازه فونت عنوان ها را عوض میکنم ولی در قالب اصلی اصلا هیچ تغییری نمیکنه

خواهشا این یکی سوال رو جواب بدید

لینک به ارسال

با سلام

مشکل اول و دوم را با فضولی تونستم حل کنم

ولی مشکل سوم و چهارم یعنی عوض شدن تصویر منو و نخواندن فایل joomla.css را نتونستم هنوز حلش کنم

اینکار را روی لوکال انجام دادم ولی نمونه قبلی که همون مشکلات را داره را میتونید از دموی زیر ببینیددمو آنلاین

مثلا در قالب اصلی یک جدا کننده(seperator) مطالب از هم داشت که اینجا کار نمیکنه عنوان هر مطلب هم که من اندازشو عوض کردم کار نمیکنه که همه این ها بر میگرده به فایل joomla.css

فکر کنم فقط همین مشکل نخواندن فایل را حل کنم نود درصد مشکلات قالبم حل میشه

لینک به ارسال

با سلام

فایل joomla.css مشکلی نداره . معمولا برای انجام تغییرات بهتره تا جایی که امکان داره در این فایل دست نبرید و همچنین در فایل reset.css

تغییرات را در فایل های template.css و template_rtl.css انجام بدید

برای مواردی که خواستید در انتهای فایل template.css کدهای زیر را اضافه کنید و در صورت تمایل تغییر بدید

div.item-separator {
   border: 1px solid #000000;
   margin: 10px 0;
}

div.items-leading h2 a {
   font-size: 16px;
}

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام و تشکر از آقای صفرعلی

من فایل joomla.cssرا دستکاری نکردم و فقط فایل template.css را یه کمی عوضش کردم که فکر نمیکنم به اصل کدها لطمه ای زده باشم

بازم تشکر میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...