رفتن به مطلب
khayyam.s

در خواست افزونه فروش حق عضویت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

من برای سایتم نیاز به یک افزونه دارم که بتونه یک اشتراک vip رو با زمانبندی محدود برای دانلود فایل از طرف کاربر فراهم کنه.همچنین فقط از طرف یک کاربر مورد استفاده قرار بگیره و در IDM هم فایلها شناخته بشه و قابلیت دانلود داشته باشه.آیا این افزونه (ALPHAUSERPOUNT)میتونه نیاز من رو بزطرف بکنه.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول اینکه به انجمن تخصصی جومینا خوش آمدید

دوم اینکه چون سوال تون جدا از اون بخش بود باید در بخش جدا بپرسید که بنده اینکار رو کردم

اما توضیحی کوچیکی میدم :

این آلفایوزر پوینت سیستم اعتبار دهی به کاربر است

برای فروش فایل هم استفاده میشه چطور؟ خوب افزونه ای به نام جی دانلودز وجود داره که برای دانلود گذاشتن فایل است. پلاگینی وجود داره که این افزونه جی دانلودز رو به آلفایوزر پوینت وصل میکنه. خوب حال شما می تونید تنظیم کنید که برای دانلود این فایل باید مثلا فلان قدر اعتبار داشته باشید.

در آخر هم می تونید برای گرفتن اعتبار کاربر باید پول واریز کنه که باید از این افزونه استفاده کنه

افزونه ی دیگری است مانند rsmembership

این افزونه حق عضویت در سایت رو پولی میکنه تا دیگر کسی رایگان نتونه عضو سایت بشه

بعد مثلا یه عضویت سه ماهی تعریف کرده و با استفاده از این پلاگین این دو سیستم رو بهم وصل کنید و فایل هاتون رو به اشتراک بذارید

امیدوارم کامل توضیح داده باشم

برای دریافت این افزونه ها لطفا ابتدا در همین انجمن و در گوگل جستجو کنید

بدرود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...