رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه دامین ir دارم که پرداخت و رزرو شده اما هنوز تایید مدارک نشده . به دلایلی.

مشتری صبح باید سایت رو آپ شده ببینه ، و من چون فردا نیستم،الانن سایتم رو آپلود کردم و کارهاش رو انجام دادم .

هر وقت دامین ثبت بشه سایت بالا میاد خودش ؟

یا باید دوباره کاری انجام بدم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه DNS ها رو وصل کردی و خوش شانس هم باشی که سرور و دامین زود ست شن بالا میاد حتما!

لینک به ارسال

اگه DNS ها رو وصل کردی و خوش شانس هم باشی که سرور و دامین زود ست شن بالا میاد حتما!

dns ها که خودش وصل بود اما این یعنی چی؟!!!!!!!! (خوش شانس هم باشی که سرور و دامین زود ست شن بالا میاد حتما!)

لینک به ارسال

یعنی طبق گفته مدیران سرورها وقتی دامین جدیدی، رو سرور سوار میشه از چند دقیقه تا گاها 2 روز طول میکشه این دو با هم ست شن ! حالا اصطلاح فنیش یادم نیست چی بود...

البته بگم خیلی کم پیش میاد

من خودم که دامین میگیرم و دی ان اس ست میکنم نهایتا تا نیم ساعت الی یک ساعت بعد درست میشه...

اما اینطور که میگید تایید مدارک نشده یعنی ثبت هم نشده؟ یا نه ثبت شده و ست هم شده اما فعلا معلقه؟ اگه حالت دومه که هیچ مشکلی نیست به محض تایید سایت آمادست ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...