رفتن به مطلب
sabanet69

ارور دادن سایت ها و معمای عجیب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز شرمنده مزاحم میشم از دوستان با تجربه خواهش میکنم کمک کنید بنده به مشکل عجیبی برخورد کردم دیشب تا حالا خود به خودیه 4الی 5 سایت که با جوملا طراحی کرده بودم را همه با هم شروع به ارور دادن کردند این ارور چندتاشون هست

JError::raise -> Static method JError::handle does not exist. Contact a developer to debug

Error was

Application Instantiation Error

Fatal error: Call to a member function isAdmin() on a non-object in /home/------/public_html/plugins/system/remember.php on line 48

Fatal error: Call to a member function isAdmin() on a non-object in /home/------/public_html/plugins/system/gears.php on line 26

این سایت ها هر کدومش یکی از این ارورهای را میده حتی من بازیابی هم کردم بکاپ که داشتم ولی بازم همین مشکل را داشت از دوستان عزیز خواهشمند هستم کمک فرماید ممنون در ضمن همهشون روی یه سرور قرار دارند فقط سایت های که با جوملا هستند این مشکل را دارند باقیش درست

:exclamation: :heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در همه از یه پلاگین مشترک حتما استفاده کردید شاید هم چند پلاگین

باید غیر فعالش کنید

از phpmyadmin آموزشش هست

در مورد ارور اول لینک زیر یک توضیحاتی داده

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2395264

لینک به ارسال

سلام

با ادمین سرور تماس بگیرید ببینید تغییری یا ارتقایی در سرور ندادن؟

شما خودت برای این سایت ها افزونه ای یا تغییری نداشتی؟

لینک به ارسال

ممنون خدا خیرتون بده ممنون بنده با مدیر سرور تماس گرفتم تا حالا جوابی نگرفتم و برای لینکی که دادید دستنون درد نکنه میشه خودتون راهنمایی بفرماید بنده انگیلیسی در حد بالا بلد نیستم میتونید برام ترجمه فرماید ممنون در ضمن بنده هیچ تغیراتی ندادم بازم ممنون میشم بیشتر کمک کنید ممنون اخه عجیب هست همه با هم اینجور بشه با تشکر منتظر کمکهای دیگرتون هست خدا خیرتون بده ممنون بازم

لینک به ارسال

دوستان خدا خیرتون بده کارم خیلی عجله ای هست اگر میشه زوتر دوستان یه کمکی بکنید حل بشه ممنون

لینک به ارسال

سلام

ابتدا مدیر هاست تون جواب بده ببینیم شاید مشکل از اونا باشه

شاید در ورژن پی اچ پی مورد داره

لینک به ارسال

سلام من گفتم بهشون گفتم هیچ تغیراتی ندادیم ولی یکی از دوستان گفت از طریق پی اچ پی مای ادمین ماژول را غیرفعال کنید در ضمن این ماژول پیشفرض هست از همون اول که نصب میکنی جوملا روش هست بنده همین کارو کردم یکبار پاک کردمش از طریق پی اچ پی مای ادمین یکبار هر غیر فعال بعد این کار کردم تازه این ارور داد

Fatal error: Call to a member function route() on a non-object in /home/---/public_html/index.php on line 52

از دوستان عزیز شاید باید ایم فایل را تغیرات بدیم remember.php تا درست بشه نمی دونم بابا ماشاالله اینجا هم استاد و جوملا کارند و استاد و با تجربه یعنی این مشکل را کسی نمیتونه برای من حلش کنه ممنون خدا خیرتون بده

لینک به ارسال

دوست من

درود

این اشکال وقتی برای همه ی سایت های شما ( که روی یک سرور هستند) رخ می دهد به این معناست که در تنظیمات سرور تغییری رخ داده است و یا شما تغییری در تمام سایت ها دادید ( که البته کمی دور از ذهن به نظر میرسد )

معمولا مدیران سرور در این موارد جواب سربالا می دهند ( چرا که حال پیگیری مشکل را ندارند! ) شما می بایست روی حل مشکلتون پافشاری کنید تا پاسخگو باشند.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...