رفتن به مطلب
samiraaaa

نامرتب بودن قسمت ارسال مطلب توسط اعضا سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من توی سایتم واسه اعضای سایت امکان ارسال مطلب گذاشتم ولی قسمت ارسال مطلب خیلی بهم ریخته است! نمیدونم چرا اینطوریه!

بعد میخام ببینم آیا میشه یه سری فیلدهای اضافی اون قسمت رو حذف کنم؟

مثلا فیلد توضیحات متا یا کلمات کلیدی، یا متا دیتا، یا نام مستعار مولف و .... رو نشون نده!؟ یا حد اقل از این حال بهم ریختگی در بیاد و مرتب بشه کردش!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد میکنم از یک فرم ساز مثل rsform pro استفاده کنید

من هم یک قسمت برای ارسال مطلب گذاشتم ولی با فرم ساز این کار را کردم و خیلی هم راضی هستم

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از یک فرم ساز مثل rsform pro استفاده کنید

من هم یک قسمت برای ارسال مطلب گذاشتم ولی با فرم ساز این کار را کردم و خیلی هم راضی هستم

!!!!!!!!! ظاهرا سوء تفاهم شده!!! rsform ؟؟؟؟ من نمیخام کسی مطلب واسه من ارسال کنه که!!! میخام کاربران سایتم (اعضا) بتونن داخل سایت مطلب منتشر کنن!!!!!

نه اینکه واسه من مطلب بفرستن!!!

با rsform این کار رو نمیشه کرد که!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

ببخشید فکر کردم می خواهید کاربران براتون مطلب ارسال کنند که پس از تایید منتشر بشود

لینک به ارسال

با سلام مجدد

برای مشکل مرتب نبودن قسمت ارسال مطلب توسط نویسندگان سایت یه فایل جوملا را امروز پس از طرح سوال شما اصلاح کردم و در جومینا آپلود کردم

این فایل را در مسیر زیر بریزید

components\com_content\views\form\tmpl

امیدوارم به دردتون بخوره قسمت توضیحات متا و کلمات کلیدی هم حذف شده است

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13597545071.zip

بعضی از قسمت ها مثل دو قسمت عنوان (همونطور که در تصویر میبینید)اصلاح نشد البته کدهاشو پیدا نکردم ولی به روشی که در ادامه میگم میتونید اون ها را هم اصلاح کنید

download.php?imgf=13597550211.jpg

برید در پوشه language و قسمت زبان فارسی فایل fa-IR.com_content.ini را باز کنید(پیشنهاد من باز کردن با برنامه +++notepad است چون کدها را به هم نمیریزه بهتره دانلود کنید حجمش هم فکر کنم 4-5 مگ بیشتر نباشه) در خط 62 عبارت COM_CONTENT_FIELD_IMAGE_CAPTION_LABEL="عنوان" است در پشت کلمه عنوان به مقداری که دوست دارید از کاراکتر ویژه فاصله یعنی ;nbsp&استفاده کنید که من شمردم 17 تا بود

مثل عکس زیر

download.php?imgf=13597561981.jpg

پس از این تغییرات شکل ارسال مطلب در جوملا 2.5 به صورت زیر می شود

download.php?imgf=13597563481.jpg

شاید این که فایل های ترجمه را دستکاری کنیم راه اصولی نباشه ولی فعلا کار راه انداز هست اگر با اضافه کردن این کاراکتر ویژه جایی از جوملا به مشکل برخوردید این کاراکتر ها را پاک کنید این کاراکتر شاید در اینجا درست تایپ نشده باشد پس در اینترنت یه سرچ بکنید

راه دوم برای این کار این است که از کامپوننت ویژه این کار استفاده کنید که در تاپیک زیر آقای صفرعلی یکیشو معرفی کردند

http://forum.joomina.ir/thread-17059.html

حالا بستگی به خودتون داره یکی از راه ها را برید

فایل اولی اصلاح شد.لطفا دوباره این را دانلود کنید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13597572441.zip

چند تا قسمت دیگه هم مرتب شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...