رفتن به مطلب
cyberaz

کامپوننت پرسش و پاسخ

پست های پیشنهاد شده

بنده احتیاج بسیار زیادی به کامپوننت پرسش و پاسخ ساده برای جوملا نسخه 1.5 دارم

درتمامی کامپوننت های امتحان شده امکان ارسال سوال بدون ثبت نام وجود ندارد که این از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است

این امکان در کامپوننت Minitek FAQ Book موجود می باشد ولی نسخه 1.5 آن موجود نمی باشد

حتی بنده یک کامپوننت پرسش و پاسخ هم از فروشگاه جومینا خریداری کردم که این امکان رو دارا نبود

لطفا راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من از این کامپوننت استفاده کردم خیلی خوبه امکانات خوبی داره و خیلی شیک هم هست

به نظرم یا از نو جوملا 2.5 رو نصب کنید یا به جوملا 2.5 مهاجرت کنید از هر لحاظ بخواین به نفع تون میشه چه پشتیبانی و چه افزونه و قالب

چه بسا که تا چندی دیگر جوملا 3.5 میاد

به هر حال اگر قصد مهاجرت ندارید بنده باید بگردم ببینیم کامپوننت پرسش پاسخی که به ثبت نام نیاز نداشته باشه کدامند

دوستان دیگر هم اگر بدونن حتما میگن

بدرود

لینک به ارسال

سلام

من از این کامپوننت استفاده کردم خیلی خوبه امکانات خوبی داره و خیلی شیک هم هست

به نظرم یا از نو جوملا 2.5 رو نصب کنید یا به جوملا 2.5 مهاجرت کنید از هر لحاظ بخواین به نفع تون میشه چه پشتیبانی و چه افزونه و قالب

چه بسا که تا چندی دیگر جوملا 3.5 میاد

به هر حال اگر قصد مهاجرت ندارید بنده باید بگردم ببینیم کامپوننت پرسش پاسخی که به ثبت نام نیاز نداشته باشه کدامند

دوستان دیگر هم اگر بدونن حتما میگن

بدرود

جناب آقای میری

ممنون از پاسخی که به سوال بنده دادید

ولی هجرت کردن به نسخه 2.5 یا 3 در حال حاضر قدری مشکل است. به این دلیل که برخی از کامپوننت ها و ماژول هایی که در حال استفاده می باشد هماهنگ با این نسخه ها نیست

فعلا ترجیح بر این است که در نسخه فعلی به دنبال راه حل بگردم

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...