رفتن به مطلب
abolfazllotfi2

ماژول خبری قدرتمند گلوبال نیوز برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول گلوبال نیوز رو نصب کردم ولی تصویر بند انگشتی رو هرکاری کردم نشون نمیده توی خبرم.

ایا باید توی فولدر خاصی ریخته بشه و اگر بله چطوری میشه تغییرش داد؟

با تشکر :heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تصویر باید در ابتدای مطلب قرار داشته باشه و برای فراخوانی تصویر از تگ GN_image استفاده میشه

با قالب پیشفرض جوملا نیز تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

تصویر باید در ابتدای مطلب قرار داشته باشه و برای فراخوانی تصویر از تگ GN_image استفاده میشه

با قالب پیشفرض جوملا نیز تست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

دوست عزیز تگ GN_image رو کجا باید قرار بدم دقیقا؟

تگ رو کجا باید قرار بدم؟

و اینکه من تست کردم توی ادامه مطلب هم گذاشتم عکس رو باز هم نشونش نمیده

لینک به ارسال

با سلام

تو همون تنظیمات ماژول یک کادری قرار داره که همین تگ و چندین تگ دیگر هم در بالای همون قسمت توضیح داده شده که میتوانید موارد موردنظرتون رو به دلخواه خودتون وارد کنید . علاوه بر این تگها از تگهای html هم میتوانید استفاده کنید

لینک زیر را هم ببینید

http://takapouco.com/Extensions/module/mod_globalnews/help-parsa-gn/help-cod.htm

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای دریافت پاسخ لطفا صبور باشید و از ارسال پست اسپم خودداری فرمایید !

همانطور که در پست شماره 2 هم اشاره کردم تصاویری که در مطالبتون استفاده میکنید میبایست در ابتدای مطلب قرار داشته باشد نه به این مفهوم که قبل از ادامه مطلب باشد بلکه منظور اینست که شروع مطلب با تصویر باشد و سپس در ادامه توضیحات و در صورت لزوم ادامه مطلب

بطور مثال در لینک زیر تصویر در ابتدای مطلب قرار ندارد و به همین دلیل تصاویر نمایش داده نمیشن

http://basdar.ir/index.php/2013-01-08-17-25-29/86-2013-01-08-16-48-48/85-90

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز عکس رو هم گذاشتم ابتدای مطلبم ولی باز هم نشون نمیده و فقط یه نوشته ای مینویسه کنار عکس به نام Image

لینک به ارسال

درود

این روشی که دوستان بیان کردند (قرار دادن عکس در ادامه مطلب) برای ورژن 1.5 بوده.

برای درج عکس مراحل زیر را بروید (جوملا 2.5):

1. در ماژول گلوبال یکی از طرح های ارائه شده را انتخاب نمایید

2. در زمانی که یک مطلب را انتشار میدهید در قسمت سمت چپ - گزینه ای برای تصویر می باشد. عکس مورد نظر را اضافه نمایید

لینک به ارسال

سلام دوستان

در جوملا 2.5 ، من سه بار ماژول گلوبال رو کپی کردم و در سه قسمت سایتم گذاشتم که هرکدوم رو برای یک مجموعه قرار دادم.

مشکلات زیر رو دارم . شاید بخاطر مبتدی بودن من خیلی ابتدایی باشه ولی واقعا جوابی براش پیدا نکردم.

سایت آدرسش اینه :

http://tsparto.co.ir/

صفحه سایت که باز میشه ، 3 ستونی که در مقابل میبینید ماژول گلوبال نیوز داره.

حالا

1- در بخش قوانین مهاجرت ، من تنظیم کردم که مطالب بصورت اسکرول متحرک نشون داده بشن . سرعتش رو ببینید چجوریه !!!! بعد چرا اینقدر کوچیکه کادر نمایشش !!!! به اندازه دو خط نشون میده !!!!

2- بقیه مواد ( اخبار و مقالات مهاجرت ) وقتی رو دکمه next1 کلیک میکنیم نمیره مقاله یا اخبار بعدی !!!

میشه بگید برای حل این دو مشکل کجا رو باید تنظیم کنم .

یا اصلا این روش من برای نمایش 3 نوع کار با تکرار 3 بار ماژول گلوبال نیوز کار صحیحی بوده ؟!

ممنون 

لینک به ارسال

با سلام

برای مورد اول ، میزان ارتفاع را در فیلد Content Area Height برحسب پیکسل تعیین کنید و برای کنترل سرعت درفیلد Scroller/Slider Delay مقدار را برحسب میلی ثانیه وارد کنید مثلا برای 3 ثانیه مقدار 3000 را میبایست وارد کرد

مورد دوم به عوامل متعددی در تنظیمات ماژول بستگی داره مثل انتخاب مجموعه ها ، عمق مجموعه ها ، تعداد مطالب قابل نمایش و ...

کمی با آزمون و خطا پیش بروید متوجه خواهید شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...