رفتن به مطلب
samiraaaa

افزودن تصویر کوچک کنار خلاصه مطالب در قالب امام هادی (ع)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من از قالب امام هادی استفاده می کنم جوملا 2.5.8

توی صفحه اول سایتم همه ی مطالب رو بصورت خلاصه مطلب قرار می دهم. حالا می خام کنار خلاصه مطالبم، سمت راست نوشته ها بتونم یه تصویر کوچیک قرار بدم. یعنی سایز همه اش توی همه مطالب پست شده به یک اندازه باشه. اگه مطلب دارای تصویر بود، همون تصویر به اون اندازه در بیاد و اونجا نشون داده بشه، و اگه مطلب تصویری نداشت، یه عکس پشفرض که از قبل واسش مشخص کرده ام قرار داده بشه!

ضمنا میخام این تصویر فقط توی خلاصه مطلب نشون داده بشه و وقتی صفحه ی کل مطلب رو باز می کنم لزوما اون تصویر اونجا و به اون اندازه نباشه! البته اگه این نشه اشکالی نداره اما اگه بشه بهتره!

می دونم تو این زمینه چندین پلاگین وجود داره. اما من خیلی هاشو امتحان کردم نشد! فکر کنم توی استایل قالب هم باید یه تغییراتی بدم اما نمی دونم چجوری!

دوستان می تونن کمکم کنن!؟

یه چیزی میخام مثل بعضی سایت های خبری اگه دیده باشید! نگاه کنید؟! خبرگذاری فارس نمونه همونیه که میخام!

http://www.farsnews.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پلاگین های زیادی تو این زمینه هست اما من میخام:

1- تصویر در هرجای مطلب که قرار داده بشه، توی خلاصه مطلب به یک شکل خاص نمایش داده بشه! (مثلا ابتدای سمت راست مطلب) حالا میخاد تصویر وسط متن باشه، یا انتهای متن یا ابتدای متن! به هر ترتیب، توی خلاصه مطلب، مثلا 100*100 پیکسل و سمت راست مطلب در ابتدای مطلب قرار بگیره!

اگر هم مطلبی فاقد عکس بود، یه عکسی که ما واسش مشخص کرده ایم از قبل، بصورت پیشفرض توی اون محل نمایش داده بشه!

2- چینش تصویر به هر شکل که باشه توی خلاصه مطلب سمت راست قرار گرفته بشه (چه چپ چین باشه چه راست چین، چه وسط چین)

4- سایز تصویر هرچقدر که باشه توی خلاصه مطلب به یه سایز خاص باشه! (مثلا 100*100 پیکسل)

یعنی چینش، سایز، و جای تصویر توی خلاصه مطلب همیشه ثابت و به یک شکل باشه! و از چینش، سایز یا مکان اصلی تصویر در مطلب پیروی نکنه!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...