رفتن به مطلب
mishekari.ma

چطوری زیر مجموعه بسازم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من توی فهرست کاربری یه لینک (گالری موسیقی) دارم که یه زیر مجموعه با نام آلبوم دل شکسته داره، میخوام وقتی روی گالری موسیقی کلیک میکنم چیزی نمایش داده نشه و فقط زیر مجموعه اش که همون آلبوم دل شکسته است نمایش داده شود و بعد از کلیک بر روی لینک آلبوم محتویات نمایش داده بشه،چطوری این کار رو بکنم؟

اینم لینک سایت www.sadeghimusic.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منظورتون چیه که چیزی نمایش داده نشه؟

سرویس دانلود مخصوص اعضا سایت می باشد، لطفا با نام کاربری وارد شوید 

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی وقتی روی گالری موسیقی کلیک می کنم مجموعه آهنگ هامو نشون می ده من میخوام با کلیک روی آلبوم ،مجموعه آهنگ های قابل دانلود نمایش داده بشه.

لینک به ارسال

با سلام

یه نمونه از چیزی رو که میخواهید جایی دیدید؟اگه آره بفرمایید تا گفته بشه از چی استفاده شده.

با این همه شما به راحتی میتونید از مجموعه های جوملا یا کامپوننت Mostree استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

یک منوی بسازید بعد روی گرینه منو کلیک کرده

منوها > مدیریت منوها > جدید > اگر عنوان منو رو ساختید بعد روی گزینه منو کلیک کرده

جدید > انتخاب نوع گزینه منو >تفکیک کننده کلیک کرده و موارد خواسته رو پر کنید مثلا گالری موسیقی

بعد بازم روی جدید انتخاب نوع گزینه منو > این بار روی نمایش مطالب یک مجوعه به صورت بلاگ کلیک کرده وارد خواسته رو مانند آلبوم دل شکسته پر کنید گزینه والد را بر روی گالری موسیقی قرا بدید

اگر بازم مشکلی بود در خدمتیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...