رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

همانطور که میدانید در حال ایجاد تغییراتی در وب سایت جومینا هستم .

دلیل این تغییرات 2 چیز است

1- اعتراضات زیادی داشتیم که سرعت سایت پایین است که سعی شده با استفاده از تکنولوژی Ajax و تبدیل مطالب k2 به کانتت خود جوملا این نقص جبران شود

2- به دلیل این که پایه جومینا وبلاگ بوده است لذا با افزوده شدن امکانات و افزونه های جوملا بخش بندی قبلی که بسیار ابتدایی بود دیگر کارایی خود را از دست داده بود لذا بخش ها و مجموعه های جدیدی را ایجاد کردم تا بازدید کننده سریعا بتواند به افزونه دلخواه خود دسترسی پیدا نماید .

با توجخ به تغییرات انجام شده خواهشمندم :"

الف : نظر خود را در مورد ساختار جدید سایت بفرمایید ؟

ب : با توجه به اینکه قصد طراحی قالب جدید برای جومینا دارم ، در صورتی که پیشنهادی در مورد رنگ های قالب جدید دارید بفرمایید . لازم به ذکر است پیشنهادات در مورد رنگ های قالب جدید باید با کد رنگ باشد . دلیلش هم اینه که مثلا رنگ آبی یک طیف است و مشخص نمیشود منظور کدام آبی است .

نکته مهم : به بهترین پیشنهاد عضویت جومینا اعطا میشود

در پایان امیدوارم تغییرات جدید موجبات رضایتمندی هر چه بیشتر بازدید کنندگان محترم را فراهم آورده باشد

اردتمند

امیررضا تهرانی

فکر کنم آخرشم آرزوی وبلاگ داشتن را به گور ببرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشی امیر خان - واقعا زحمت کشیدید. سرعت سایت خیلی خوب شده و به کار بردن آژاکس هم غوغا بپا کرده. تبریک می گویم.

لینک به ارسال

به نظر من هرچه ساده تر بهتره

فکر میکنم همینطوری عالی است.الان دسترسی به تمامی سایت خوبه مخصوصا استفاده از آژاکس مرور را برای کاربران خیلی راحت کرده

اصلا با گذشته قابل مقایسه نیست الان که تست کردم خیلی عالی بود چون قبلا با ای دی اس ال هم خیلی دیر لود میشد.

1.gif

لینک به ارسال

وقتی موس روی یکی از بخشهای مربوط به "آخرین الحاقات رایگان سایت" قرار می گیرد دو تا توضیح روی هم باز می شود که از زییبایی کار کم می کند و توضیح زیرین قابل خواندن نیست!

لینک به ارسال

سلام

واقعا خسته نباشید می گم فقط با اضافه شدن منو ها یه سری مشکلات بوجود اومده مثل عکس زیر اینا هم برطرف بشه خیلی عالی می شه

http://dl.joomina.ir/photo/view.php?img=cf619d9716346465752d046c00c11a3e

لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت همه عزیزان

با تشکر از آقای تهرانی بابت تغییر ساختار عالی سایت جومینا...

جناب مهدیلو بنده این مشکلی که فرمودید رو ندیدم (در مرورگرهای مختلف نگاه کردم...!)

به هر حال قالب نیز تغییر خواهد کرد و قطعا با مرورگرهای مختلف هم سازگار خواهد شد...

ممنون از نظرات شما عزیزان

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام امیر جان خسته نباشید

قبل از اینکه پیشنهاد کنم باید انتقاد کنم

1 ) هر بار سایت رو تغییر می دهید همه اعضا رو حذف میکنید

2 ) یه فکر هم به این آپلود سنتر بکن چون همه فایلها بیش از 2 ماه طول نمیکشد همشون حذف میشند این یه مشکل جدی برای سایت جومیناست

12927009391.png

3 ) از نظر گرافیکی شماره 1 تصویر خوب دیده نمیشه

4 ) شماره 2 تصویر به نظر من اگر عکس زیر سمت چپ رو حذف کنید خوب میشه

5 ) سمت چپ قالب همون های که لینک انجمن و فروشگاه قالب و فروشگاه جومینا اینها با قالب همخوانی ندارند

7 ) الان این عسکس بالایی رو خواستم روی آپلود سنتر جومینا آپلود کنم وقتی خواستم در انجمن قرا بدم نشون نمیده مجبور شدم از آپلود سنتر دیگه استفاده کنم

8 ) قالبتون از نظر گرافیکی و رنگ بندی خیلی خیلی عالیه واقعا سلیقه به خرج دادید:D

با تشکر:thankyou:

لینک به ارسال

راستش من از روز اول با این قالب زیاد جور نبودم. رنگ بندیش به دلم نمی نشست. رنگ آبی و قرمز ( سکون و آرامش و رنگ شور نشاط)

این دو تا رنگ روانشناختی منفی دارند.

اگه قرار از این دو رنگ استفاده بشه بهتر که از رنگ سبز که ما بین این دو رنگ قرار می گیره هم استفاده بشه.

ولی حالا که قرار هست این حالت وبلاگی کنار گذاشته بشه بهتر که از قالب های دو ستونه در کناره ها استفاده نشه و یک چیدمان جدید داشته باشیم.

آخرین ارسال های انجمن، جومینا لرن، فروشگاه جومینا و آمار اعضا در پایین سایت بود نمای بهتری داشت.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

ستار جان و refaghat عزیز

چون میخوام قالب را عوض کنم برای همین به جزئیاتش دقت نکردم

وقتی موس روی یکی از بخشهای مربوط به "آخرین الحاقات رایگان سایت" قرار می گیرد دو تا توضیح روی هم باز می شود که از زییبایی کار کم می کند و توضیح زیرین قابل خواندن نیست!

سلام

من هرچی گشتم کد این قسمت را پیدا نکردم ، کسی میدونه کدش چیه ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز خسته نباشی

به نظر من ساختار جدید باید دارای خصوصیات زیر باشه تا کاربر راحتتر بتونه با سایت کار کنه

1- قسمت دانلود افزونه ها در منوی خودش باشه و نیازی به قرار گرفتن در صفحه اول نیست

2-آخرین ارسالهای انجمن - جومینا آیکن - جومینا مارکت و جومینا اسکریپت و جومینا لرن در پایین وجود داشته باشه(مثل حالت قبل بهتره تا الان که شبیه بوتن شده )

3-قرار گرفتن یه توضیح کوچیک از آخرین افزونه های اضافه شده خوبه

4-به نظرم باید شکل و فرم محبوبترینها عوض بشه چون اینطوری توی ذوق میزنه

اما در مورد قالب

پیشنهاد من ترکیب قالب دانشگاه آزاد و دانشگاه درودگاه که توی جومینا مارکت هست البته یه کم رنگشون روشنتر بشه بهتره

باز هم از زحمات شما تشکر می کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

البته که همنطور که قبلا هم اقای تهرانی گفته بودند قالب هر دوماه عوض میشه و بحث اصلی سر سبک شدن و زود لود شدن سایت و دسترسی آسان به تمامی قسمت ها است

سرعت بارگذاری صفحات بسیار خوب شده و منوها هم همونطور که پیداست کامل نیست و درحال کامل شدن است که مشخص است که اون هم خوب میشه.

حالا برای قالب جدید نظر من این است که نهایت سادگی در اون اجرا بشه!

دراین صورت چون حجم گرافیک سایت پایین میاد سرعت بارگذاری سایت سریعتر میشه و همچنین تبلیغات و اسلاید شوها به خوبی به چشم میاد و جلب نظر میکنه و همچنین برای هدر سایدبار ها از آیکن هایی با سایز کوچکتر استفاده بشه

برای قالب جدید به نظر من بهتره یک اکسرین شات از گرافیک آماده اش را قبل از کدنویسی برای مدیران انجمن بفرستید و قبل از طراحی نظر اونها رو هم جویا شوید هرچند که میدونم قالب جدید الان آماده است!

در مورد رنگ های کنونی قالب من هم نظر جناب رضایی رو تایید میکنم فکر میکنم زیاد با هم جور در نمیاد هرچند برای بار اول که دیده میشه بسیار جذاب است ولی خیلی زود برای آدم خسته کننده میشه.

هنگام بارگذاری صفحات به صورت آژاکسی یک خط افقی در حال پر شدن نمایش داده میشود واگر بتوان جای آن یک تصویر مانند تصویر لود آمار پیشرفته انجمن رو جایگزین کرد خیلی در زیبایی تاثیر داره مانند تصویر زیر

01load.jpg

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

رضا جان دقیقا درست میگن سایت هنوز کامل نیست من فقط فعالش کردم که سایت نخوابه گرچه آقای دولتشاهی هم مخالف باز گشایی سایت بودن اما من دیدم صلاح نیست سایت 2 هفته بسته بمون . در مورد این که قالب سایت آماده اس ! نه رضا جان آماده نیست و میدونید که من گرافیکم = 0 است کار طراحی گرافیکی با سجاده اون هم در مرام تعزیه بود ( فکر کنم نقش دیوار را داشته 4.gif ) برای همین نتونسته طرح گرافیکی را آماده کنه اما در مود رنگ انصافا من مطمئنم برای رنگ به نظر واحد نمیشه رسید چون هر کس بنا به روحیه خود از یه سری رنگ خوشش میاد برای همین روانشناسی رنگ ها بوجود آمده اما میشه همفکری کرد و بهترین را انتخاب نمود قبل از کد نویسی برای قالب جدید حتما در قسمت مدیران فایل گرافیکیش را میزارم که نظر مدیران را داشته باشم در مورد قالب قبلی هم همین کار را انجام دادم . اما کلا یه قالبه و مهمون 2 تا 4 ماه ماست .

در مورد سبکی قالب منم نظرم اینه که قالب سبک باشه اما یه مشکلی در اینجا بوجود میاد و اون اینه که چون ما قالب هم طراحی میکنیم قالب سایت جومینا در حقیقت خودش یه جور نمونه کار هست و نمیتونیم خیلی ساده بگیریمش

لینک به ارسال

الف : سرعت واقعا بالا رفته من که رضایت دارم.

ب : قالب سایت مثل جوملا باشه مدیریت جوملا رو که دیدید اگه مثل اون بشه کلا افراد خارجی هم میان جومینا و 2 زبانه باشه سایت و افرادی رو داوطلبانه بگیرید برای مدیریت زبان انگلیسی سایت اینطوری جومینا جهانی مشه

نظر ما این بود

لینک به ارسال

ببخشید من کل تایپیک رو نخوندم

نمی شه آقای تهرانی یک کاری کنید این افزونه هایی که برای اعضا هست در همون اول صفحه معلوم باشه

یعنی وقتی برای اعضا هست دیگه داخلش نریم که ببنیم واسه اعضا هست یا نه

شاید من دقت نکرده باشم

بازم ممنون تازه سرعت فوقلاده شده اون مشکل با اپرا هم حل شده و یک مشکل که نه ولی زیبایی سایت رو پایین می یاره

joominaerr.jpg

این تصویر برای فایر فاکس هست

joominaerrr.jpg

ولی این برای اپرا هست

joominaerrrr.jpg

خوب ممنون از کل زحماتی که کشیدیدن

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

سلام

نمی شه آقای تهرانی یک کاری کنید این افزونه هایی که برای اعضا هست در همون اول صفحه معلوم باشه

متاسفانه نمیشه چون من دارم از آلفا کانتنت استفاده میکنم و این امکان را نداره . شاید آلفا را عوض کردم

اما در مورد قالب ، اشکالاتش زیاد مهم نیست چون موقته دارم قالب را عوض میکنم برای همین به ریزه کاری ها دقت نکردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...