رفتن به مطلب
mehdinasiri

انتقال منو از جوملا 2.5 به جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . شاید عنوان مطلب عجیب باشه اما درست هست ! من می خوام تعداد زیادی منو های اصلی جوملا 2.5 به همراه دسته بندی هاش رو به جوملا 1.5 انتقال بدم .

از طریق PHP MYADMIN خواستم اقدام کنم که دیدم تیبل ها کاملا متفاوت هست آیا راهی به نظر شما میرسه ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نه عزیز ، عنوانت هیچ هم عجیب نیست ! اینم نوعی مهاجرت محسوب میشه

شما اگر از جی آپگرید برای مهاجرت استفاده میکنید کافیست این مورد رو در تنظیمات جی آپگرید لحاظ کنید و فقط اون مواردی رو که نیاز دارید منتقل بشن رو انتخاب کنبد

در قسمت skip core میتونید انتخابهای لازم رو انجام بدید و اونایی رو که میخواهید منتقل بشن روی No قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

یه آموزش مختصر هم بگی ممنون میشم چیز خاصی رو اینترنت نبود برای downgrade

مرسی

لینک به ارسال

با سلام

حتما حتما آخرین نسخه این افزونه را از سایت سازنده اش دانلود کنید (نیاز به ثبت نام در سایت سازنده دارد)

نسخه رایگانش هم کارتون رو راه میندازه

http://redcomponent.com/redcomponent/jupgrade

برای آموزش هم لینک زیر را ببینید

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/486-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-15-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-25.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ببینید jupgrade فقط روی جوملا 1.5 نصب میشه در حالی که من نمی خوام آپگرید کنم می خوام Downgrade کنم .

فکر می کنم شما اشتباه متوجه شدید موضوع رو

لینک به ارسال

سلام

برای downgrade جوملا 1.5 فقط کافیه نسخه قبلی رو روی فایل ها اکسترکت کنید و پوشه installation رو حذف کنید

برای جوملا 2.5 بهترین و بهترین راه اینه که جوملا تون رو در پوشه tmp آپلود کنید و از طریق نصب از پوشه اقدام کنید در جوملا 2.5 فقط از همین طریق نصب و حذف میشه تغیر نسخه داد

بدرود

لینک به ارسال

شما سیستم ها رو جدا توضیح دادی .

مشکل من این هست که یک جوملا 2.5 با کلی مطلب و منو دارم و می خوام اون رو به جوملا 1.5 دانگرید کنم با حفظ مطالب و منو ها . آیا شدنی است ؟

منظور شما از این که در پوشه تمپ فایل ها آپلود شه و بعد نصب شه این هست که جوملا 1.5 رو در این پوشه بریزم و بر روی دیتا بیس جوملا 2.5 نصب کنم ؟! شدنی هست آیا ؟!

سلام

برای downgrade جوملا 1.5 فقط کافیه نسخه قبلی رو روی فایل ها اکسترکت کنید و پوشه installation رو حذف کنید

برای جوملا 2.5 بهترین و بهترین راه اینه که جوملا تون رو در پوشه tmp آپلود کنید و از طریق نصب از پوشه اقدام کنید در جوملا 2.5 فقط از همین طریق نصب و حذف میشه تغیر نسخه داد

بدرود

لینک به ارسال

خیر با نصب از پوشه tmp هرگز این اتفاق نمی افتد

در مورد downgrade هم نمیدونم باید اساتید نظر بدن که چطور میشه برگردون یا اصلا میشه یا نه

اگر به 2.5 ارتقا دادید الان میخواهید بگردونید با بک آپ میشه به هاست اطلاع بدید

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...