رفتن به مطلب
samiey

معرفی آپلود سنتر

پست های پیشنهاد شده

دوستان محترمی که فضای مناسب و قدرتمند برای آپلود فایلها می شناسند معرفی کنند

ترجیحا رایگان و بی دردسر باشه

لینک بزاریید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته این گونه سایت ها زیاد هستند ولی سایت پارسا اسپیس 10 گیگ فضای رایگان به شما میدهد با قدرت مدیریت اسان فایل ها البته اوائل دارای مشکلاتی بود که به تدریج رفع شده.تست کنید و اگر برای دانلود کاربران مشکلی نداشتید بهترین گزینه برای صاحبان فایل است.

www.parsaspace.com

لینک به ارسال

با سلام

این یکی از سریعترین هاست که ف.ی.ل.ت.ر هم نیست!!!

http://www.mediafire.com/

موفق باشید

لینک به ارسال

مدیافایر بهترین است ولی تنها مشکلی که دارد دیر لود شدن و سنگین بودن برای کاربران ایرانیست چون سرعت اینترنت ما کم است و بیشتر کاربران ایرانی به همین خاطر باهاش مشکل دارند.من چند گیگ فایل اونجا دارم و همیشه هم هست و پاک نمیشه چون قانون حذف در صورت دانلود نشدن نداره.در اصل یک بانک اطلاعاتیست

ولی باید فکر کاربران هم بود اگر مدیافایر نسخه کلاسیک قدیمیشو برای کاربران دیال آپی و کم سرعت هم قرار بده که بهترین است

لینک به ارسال

البته سایت مگاشر یکی از بهترین است در کل سایت های خارجی بسیار خوب هستند و تنها خصوصیت بارز برای ایرانی ها که سایت پارسا اسپیس دارد فارسی بودن است و به مرور امکانات سایت اضافه میشود

ما تاحالا سایت ایرانی جدی در این زمینه نداشتیم سایت پارسا اسپیس هم اوائل با مشکلات زیادی مواجه شد البته سرویس های ترنبیت بیشتر

لینک به ارسال

سلام

بر اساس تجربه من box.net بهترینه به 5 دلیل

1- یک بار قیلطر شده و رفع قیلطر گشته

2- لینک ها پاک نمیشن

3- کاربر برای دانلود نباید منتشر بمونه

4- 1 گیگ فضای رایگان بهتون میده

5- سرعت بسیار بالا است

لینک به ارسال

بنظر من یکی از بهترین ها این است http://multi.sharedzilla.com/

1- لینک مستقیم دانلود میده

2- مدت زمان نگهداری فایل طولانی هست

3- می تونی همزمان روی آپلود سنتر های دیگه هم آپلود کنی

4- فایلها قالبلیت ادامه دانلود دارن

5- محدودیتی در حجم و آپلود نداره

امکانات بیشتر و قوانین را می توانید از خود سایت مطالعه نمایید.

http://multi.sharedzilla.com/terms

موفق باشید

لینک به ارسال

البته بازار رقابت این سایت ها بسیار داغه و هرکدوم سعی میکنند که برای جلب کاربران امکاناتی در نظر بگیرند.قبلا دانلود رایگان از رپیدشر خیلی سخت بود و بعد از هربار دانلود باید کل کش رو خالی میکردید و یک بار دی سی میشدید و گاهی هم تا ریاستارت نمیکردید نمیتونستید دوباره رایگان دانلود کنید ولی الان قضیه فرق کرده و جالب اینکه رپیدش موقعیت خودش رو از دست داده و هات فایل و دپوزیت گوی سبقت رو از رپیدشر گرفتن هرچند که رپیدشر در سیاست کاری سایتش تغییراتی داده و کمی از محدودیت ها کم کرده.

ولی تا در ایران یک آپلودسنتر عالی ایجاد نشه باز ما با مشکلات دانلود و آپلود مواجه خواهیم بود البته آپلودسنتری که تحت قوانین ایران باشه و هیچ گاه مسدود نشه.

کسانی که در پارسااسپیس دارای اکانت ویژه هستند میتونن لینک های خودشون رو برای کاربران به صورت مستقیم درآورند البته به اندازه یک گیگ در روز و در صورت تقاضا برای حجم بیشتر هزینه ای باید بدن که فکر نمیکنم زیاد باشه اما هیچ کدوم از اپلود سنترها این امکانو ندارند و این نشون میده چون این سایت ایرانی است نیاز ایرانی ها رو میدونه و طبق اون برنامه ریزی میکنه

منم نظرم حمایت از سایت های داخلی است من خودم از سایت اکانت ویژه تهیه کردم هرچند استفاده نمیکنم و حتی زمانی که اوائل به مشکل خورد و گفتند هرکی میخواد پولشو پس میدیم ولی من بازم پولم رو پس نگرفتم. البته داره به مرور بهتر میشه و امیدوارم سایت های این چنینی هر روز بیشتر شوند.

:1:

لینک به ارسال

آپلود سنتر آرتا وی سی هم خوبه

تمامی فرمتها رو غیر از exe ساپورت می کنه. در هر ارسال هم می توان تا 20 گیگابایت آپلود انجام داد.

www.uc.artavc.com

فقط باید عضو بشی، بعد از آپلود هم می تونی فایلهایی رو که آپلود کردی مدیریت کنی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...