رفتن به مطلب
sepantame

مشکل در منوی پایین سایت ها

پست های پیشنهاد شده

سلام. نمی دونم این سئوال تا چه حد آسون یا سخت باشه. پیشاپیش معذرت...

من می خوام تو فوتر سایتم امکانات منوی بالای سایتم رو هم داشته باشه که نمی دونم بشه نقشه سایت می گن یا چیز دیگه ای! (منظوم منوهای تماس با ما، نقشه سایت، ضفحه اصلی و ... در قسمت فوتر سایته.)

الیته من با قابل پیش فرض خود جوملا 2.5.8 کار می کنم که فوتر نداره. اما اگه کدش رو بدونم یا اگه احتمالا ماژولی داشته باشه بتونم یه جوری حلش کنم.

حالا مسئله:

1- آیا این موضوع بایستی تو قالب کد نویسی بشه یا نه؟

2- چه جوری بهشون زیرمنوهای کشویی اضافه کنم که وقتی روش نگاه دارن مثلا زیرمنوهاش به ساده ترین شکل ممکن باز بشه و بشه بهشون لینک داد...؟

ببخشید اگه طولانی شد...!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

الیته من با قابل پیش فرض خود جوملا 2.5.8 کار می کنم که فوتر نداره. اما اگه کدش رو بدونم یا اگه احتمالا ماژولی داشته باشه بتونم یه جوری حلش کنم

جوملا چندتایی قالب پیشفرض داره که حالا نمیدونم کدومش رو منظورتونه . به هر حال اگر قسمت فوتر یا هر جای دیگه ای که مدنظرتون هست وجود نداره باید براش موقعیت جدید ایجاد کنید که مستلزم دانش CSS هم میباشد . برای ایجاد موقعیت هم آموزشهایی داخل انجمن موجوده

برای سوال دومتون هم افزونه هایی قبلا در انجمن معرفی شده اند کمی جستجو کنید قطعا" خواهید یافت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون از دوست عزیز... قالب پیش فرضی که ازش حرف زدم قالب joomina258 هست که به محض نصب جوملا 2.5.8 بالا میاد.

اگه بشه نمونه ی کدی که تو یک قالب وجود داره بهم بدین، خودم تا آخرش می رم و کاملش می کنم. به هر حال ممنون

:x (19):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...