رفتن به مطلب
dayfemale

دوره طراحی قالب جومینا

پست های پیشنهاد شده

[align=right]با سلام

نمیدونم اینجا محل مناسبی برای طرح سوالم هست یا نه ولی تنها جایی است که فکر کردم مرتبط با سوالمه

آدرس محل تشکیل کلاس های جومینا رو اگه کسی میدونه لطف کنه بگه(برای همین دوره 14 میگم)

درضمن من علاقه دارم که در این کلاس ها شرکت کنم ولی به علت اینکه اهواز هستم یه مقداری برام مشکل میشه. از طرفی هم میخوام که در مدت زمان کوتاهی بتونم دستمو قوی کنم و سفارش بگیرم. الان هم در حال کار بر روی لوکال هستم و طراحی قالبمو با آرتیستیر انجام میدم.حالا به نظرتون با توجه به موقعیت مکانیم بهتره در کلاس ها شرکت کنم یا اینکه دی وی دی های آموزش دوره های قبلی رو تهیه کنم؟؟؟؟

آیا با این دی وی دی های آموزشی میتونم اون چیزی رو که باید یاد بگیرم، یادبگیرم؟؟؟؟

اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم چون واقعا سر دوراهیم و نمیدونم چه کار کنم؟؟؟؟

من کتاب جوملا 2.5 رو تقریبا مطالعه کردم و دارم با جوملا کار میکنم،در کلاس جوملا 2.5 چه چیزی گفته میشه و نتیجه شرکت در اون چیه؟؟؟؟

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

داداش گلم شما می تونی با اقای تهرانی تماس بگیری (شمارشون تو پروفایل انجمنشون هست) و محل دقیق کلاسها رو بپرسی

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...