رفتن به مطلب
iranianbe

افزونه نقشه سایت جومینا چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم افزونه نقشه سایت که جومینا استفاده میکند چیست چون جومینا از افزونه کا ۲ کار میکند؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینجا همش سوالهای اساسی‌ که می‌شه را جواب داده نمی‌شود...

برای چندمین بار دارم این سوال را در این انجمن مطرح میکنم و اگر کسانی‌ که مدیریت این انجمن و سایت جومینا را دارند توان پاسخگویی ندارند لطفا بگید که یک فکر اساسی‌ بشه.

این انجمن که سالها اینجا عضو هستم و به شخصه می‌تونم بگم که یکی‌ از بهترین انجمنها برای جوملا فارسی می‌باشد و متاسفانه مدتی‌ هست که بحث و به نتیجه رسیدن برای رفع مشکلات در اینجا بسیار ضعیف باهاش برخورد میشود.

حالا مدیران میگن اسپم نکنید و یا هر نظر دیگه... این چندمین بار که دارم سوال می‌کنم برای رفع مشکل ساخت نقشه سایت برای افزونه کا۲ و اینکه سایت جومینا که با کا۲ کار می‌کند چه راه حلی برای نقشه سایت خودش پیدا کرده که متاسفانه هیچ پاسخی تا حالا داده نشده و من از آقای تهرانی‌ عزیز خواهش مندم که جوابگو باشند.

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

از بابت دیر شدن عذرخواهی میکنیم

حق با شماست ولی خوب همه افراد برای خود کارهایی ضروری تری دارند مثل درس , کار و ...

ولی تا جایی که از دست مون بر بیاد کوتاهی نمی کنیم

در مورد سوال تون بنده از نقشه جومینا اطلاعی ندارم ولی یادمه یک پلاگین برای k2 از xmap بود

اینجا توضیحات و لینک دانلود قرار داره

http://www.brisoft.de/en/xmapk2plugi/

بدرود

لینک به ارسال

سلام

مرسی‌ از پاسخگویی

ولی‌ این پلاگین که با کاپوننت xmap کار می‌کند ایراد دارد و هنگام خروجی‌ به این صورت نقش سایت را می‌گیرد!!!

site . com/component/k2/item

لینک به ارسال

سلام

دوست گرامی از افزونه های سئو استفاده کنید

لینک باید sef بشه

فکر کنم یکبار شما یا شخص دیگری بود که همین مشکل براش پیش اومده بود ولی مشکلش حل شده بود درست نمیگم؟

راستی یادم اومد که کامپوننت acesef با k2 سازگاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...