رفتن به مطلب
parsiantd

مشکل در سیستم جامع ملت هنگام ارسال به بانک

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این کامپوننت را نصب کردم.

ابتدا در قسمت لیست تراکنش ها خطا داشت و امکان افزودن تراکنش نبود. و زمانی که با ماژول پرداخت سریع پرداخت میکردم این خطا را نشان میدا:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/*****/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php:3) in /home/*******/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 532

اما به بانک میرفت پرداخت موفق انجام میشد ولی در لیست تراکنش ها نمی آمد . وقتی هم که در مازول کد رهگیری سرچ میکردم پرداخت نشده نشون میداد در صورتی که عملیات رفت وبرگشت بانک درست انجام میشد وکد رهگیری میداد.

کامپوننت را پاک کردم و مجددا نصب کردم

الان دیگه در لیست تراکنش ها هم تراکنش ها را نشان میدهد و هم جدید ثبت میشود .

فقط هنگام ارسال همون خطا را در بالی صفحه نشون میده و در پایین :

FaultArray
(
   [faultcode] => soap:Client
   [faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: "" 
)

و دیگه به بانک نمیره.

لطفا راهنمایی کنید.

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، این افزونه بروز شده است !

آیا شما از نسخه قبلی استفاده میکنید یا با نسخه جدید این مشکل را دارید ؟

لینک نسخه جدید : http://www.joomina.ir/joomla-extension-bank-commerce/605-bank-mellat.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

انجام دادم باز هم همون پیغام نمایش داده میشه فقط سریعتر میره به درگاه بانک

لینک به ارسال

سلام . دوستان متاسفانه این مشکل هنوز حل نشده و وقتی روی پرداخت کلیک میشه میره توس سایت بان اما قبلش ارور

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/*****/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php:3) in /home/*******/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 532 

میاد .لطفا پیگیری کنید

لینک به ارسال

با سلام

این مشکل چندین بار مطرح شده و هیچ راه حل مفیدی هم ارائه نشده .

از دوستان اگه کسی نصب کرده و سیستم درست کار میکنه نمونه رو ارائه بده

یک سری ماژول های واقعا عالی و کاربردی لطف میکنن و ارائه میشه ولی پشتیبانی نمیشه بنظر من این سیستم ها رو پولی کنید تا بشه ازش استفاده کرد .

با تشکر

لینک به ارسال

دوستان بالاخره بعد از چند وقت جستجو متوجه شدم مشکل این افزونه چظور حل میشه.البته قبل از آن از زحمتهای آقای تهرانی و دیگر دوستانشون تشکر میکنم چون واقعا افزونه خوب و کارآمدی را طراحی کردند ، این مشکل هم برای همه به وجود نمیاد ، البته من هم عادت کردم خودم مشکلاتم رو حل کنم تا اینکه دیگران رو توی زحمت بندازم . حالا اگر کسی هنوز این مشکل رو داره پیغام خصوصی بده تا بهش بگم چطور حلش کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...