رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم افزونه ای هست که مثلا من چند تا فیلد بزارم مثل نام و نام خوانوادگی ، کد ملی و ... و چند تا فیلد دیگه هم باشه که قیمت داشته باشه ( مثلا پنل یک ماهه 20 هزارتومان و .... ) که وقتی طرف این فرم را پر کرد ، اطلاعات فرم برای من ارسال بشه و کاربر وارد صفحه پرداخت بانک ( ترجیحا بانک ملت ) بشه و ... ؟!

همچنین اگر بعد از خرید پیامک هم ارسال بشه که عالی میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

rsmembership

بدرود

ممنون آقای میری

پس دقیقا میشه این کار را به این پلاگین انجام داد؟

لطفا آدرس دانلودش را هم بزارید من هر چی گشتم تو سایت برای جوملا 2.5 نبود

لینک به ارسال

سلام

rsmembership فقط یه کامپوننت فروش حق عضویت است یعنی همون چند پنل برای عضویت

مثلا برای پرداخت انلاین باید از افزونه های دیگری که سازگار با این کامپوننت هستند استفاده کنید

برای نام و یا کد ملی می تونید پلاگین افزایش فیلدهای ثبت نام که بطور پیشفرض جوملا داره رو فعال کنید

بعد ویرایشش کنید که مثلا تغیرش بدید به کد ملی

البته می تونید از rsform pro برای ساخت یک فرم ثبت نام کاملا اختصاصی و سفارشی استفاده کنید

بعد به ثبت نام جوملا وصل کنید

اینجوری موقع ثبت نام پیامک هم برای شما قادر به ارسال شدن است

تمام خواسته هاتون در یکی یا دوتا افزونه فکر نکنم بشه راهی که به ذهنم بود رو گفتم

ضمنا RsMembership افزونه ی تجاریست ولی نسخه نال شده اش در سایت های وارز بطور رایگان قرار داده میشه

جومینا از افزونه های وارز پشتیبانی نمی کند پس حق گذاشتن لینک دانلود داده نمیشه

بدرود

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییت فقط نسخه تجاریش با نسخه رایگانش چه فرقی میکنه؟! جون تو یکی از پست های سایت خوندم که نسخه رایگانش به صورت فارسی تو سایت هست

لینک به ارسال

سلام

صد در صد فرق خواهد کرد

نسخه تجاری از هر لحاظی بهتر و بالاتره

عموما از نسخه رایگان رو ارائه میدن تا کاربران بیشتر با افزونه کار کنند و از کارایی اون مطلع شوند

شما نسخه رایگان رو دانلود کنید و استفاده کنید اگر همین قدر کارایی به کارتون میاد می تونید نسخه نال شده اش یا اگر خواستید از سایت سازنده بخریدش

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...