رفتن به مطلب
رضوان

مشکل در نمایش فرم هایrsform در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

فرم سازrsformرو نصب کردم.حالا نمیدونم از کجا میتونم تنظیم کنم که فرمهایی که میسازم کدوم موقیت از سایتمو بگیره.

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یک منوی جدید بسازید ، در موقعیت Rsform کلیک کنید و دکمه فرم را انتخاب کنید، بعد از این کار از سمت چپ نام فرم خودتون رو انتخاب کنید و تایید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دو راه دارید

اولین راه اینه که اگر اشتباه نکرده باشم rsform pro خودش ماژول برای نمایش یک فرم داره

دوم اینکه می تونید یک منو ایجاد کرده و یک فرم رو در ان نمایش بدید و با استفاده از پلاگین نمایش کامپوننت در صفحه فرم رو هر جا که خواستید نمایش بدید

اگر بازم متوجه نشدید دقیقا بگید که مثلا چندتا فرم رو در کجا می خواهید به نمایش بذارید

ابتدا روش هایی که گفتم رو انجام بدید

بدرود

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی خوبتون.مشکلم با منو سازی و انتخاب فرمی که ساختم به خوبی حل شد.

لینک به ارسال
سلام

من این فرمساز رو روی یه هاست واسه تست نصب کردم مشکلی نداشت راحت نصب شد و فارسی هم شد

ولی وقتی روی هاست اصلیم نصبش کردم  و فرم درست کردم وقتی روی پیشنمایش کلیک کردم خیلی بهم ریخته نشون میداد حتی قالب سایت رو هم خراب نشون میداد البته فقط در صفحه مربوط به این فرم

چند بار این کامپوننت رو حذف و دوباره نصب کردم ولی اینبار دیگه وقتی روی پیشنمایش کلیک میکنم هیچی نشون نمیده میگه همین صفحه ای وجود ندارد.

"Not Found

The requested URL /form/1-rsform-pro-example was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

در قسمت مدیریت افزونه---> مدیریت    پس از انتخاب نوع زبان      زبان فارسی نصب شده برای rsform قفل شده است و نمیشه حذفش کرد یعنی تصویر زیر

4r42habt1v3i9wtkncvp.png

احتمال داره مشکل از همین باشه چون روی هاستی که درست کار میکنه اینجوری نیست یعنی به شکل زیره

mwxey6bjrnb39irmnlc.png

البته الان که به یه منو اختصاص میدم فرم رو بعد روش کلیک میکنم همونجوری بهم ریختس مثل شکل زیر

zaxebheuvrca416seqwh.png

حالا میخاستم بپرسم باید چیکار کنم؟

نظر شا چیه؟ لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت گزینه تعمیرات را انتخاب کنید و هر سه مورد را انجام بدید

اگر برطرف نشد در جدول extensions رکوردهای مربوطه را از حالت حفاظت شده خارج کنید و افزونه رو از طریق مدیریت جوملا حذف کنید و مجددا پس از اطمینان از حذف کامل ان را نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...