رفتن به مطلب
saeed_shaygan

تکرار لیست خبرها در صفحه دوم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من در جوملا 2.5 وقتی در صفحه اول (خانه) ماژول پارسا گلوبال رو فعال می کنم ؛ زمانیکه بر روی یک خبر کلیک میکنم علاوه بر متن خبر لیست کل خبرها (کل خبرهای ماژول) می آید و نمی دانم چی کار کنم. من این مشکل را در جوملا 1.5 در غیر صفحه اصلی سایت داشتم. نمی دانم چی کار کنم . خیلی فوری کمک کنید

هیچ کس نمیدونه یعنی ؟؟؟

عجیبه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تنظیمات منویی رو که مطلب در آن قرار دارد را بررسی کنید که نمایش مطالب با عرض کامل صفحه روی 0 باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

تنظیمات منویی رو که مطلب در آن قرار دارد را بررسی کنید که نمایش مطالب با عرض کامل صفحه روی 0 باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

بله مطلب شما انجام شده است اما همه ماژول های صفحه نخست با اینکه فقط در صفحه اصلی فعال هستن در زمانی که یک مطلب از گلوبال نیوز را میزنم نمایش داده می شود.

اما در صورتی که نوع منو صفحه اصلی را از مطالب ویژه شده به یک فرم تغییر می دم درست میشه اما یک جا برای آن کامپوننت قرار می دهد که صفحه اصلی منو از زیبایی خارج می کند.

لطفا کمک کنید

لینک به ارسال

با سلام

اما همه ماژول های صفحه نخست با اینکه فقط در صفحه اصلی فعال هستن در زمانی که یک مطلب از گلوبال نیوز را میزنم نمایش داده می شود

برای این مورد میبایست برای هر کدام از مجموعه های مطالبتون ، یک منو ایجاد کنید

اما در صورتی که نوع منو صفحه اصلی را از مطالب ویژه شده به یک فرم تغییر
می دم درست میشه اما یک جا برای آن کامپوننت قرار می دهد که صفحه اصلی منو
از زیبایی خارج می کند

اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم ، شما میخواهید وقتی ماژولی نمایش داده نمیشه ، موقعیت خالی اون ماژول هم نمایش داده نشه

برای رفع این مورد میبایست موقعیتهاتون رو بصورت شرطی تعریف کنید

قبلا در این مورد بحث شده ، کمی جستجو کنید قطعا" خواهید یافت

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...