رفتن به مطلب
smzmagician

error ;loading component مشکل

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من به یک مشکل خاص برخورد کردم که اونم وقتی ایجاد شد که خواستم کامپوننت p30mellat رو پاک کنم پس از اقدام به حذفش متاسفانه تمامی کامپوننتهای دیگر رو از دسترس خارج کرده و در بخش مدیریت نمایش نمیدهد و در بخش مدیریت و کاربری اروری ر نمایش میده با عنوان : error ;loading component

در صورتی که تمامی کامپوننت ها هنوز در بخش component موجوده ، اینو با استفاده از ftp میتونم مشاهده کنم ولی در قسمت مدیریت نیست .

اگر راه حلی داره لطفا راهنمایی نمایید .

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید الان متوجه شدم مشکل از حذف com_joominaparsian بود ، چون جای ویرایش نبود این پست رو ارسال کردم.

لینک به ارسال

ببخشید الان متوجه شدم مشکل از حذف com_joominaparsian بود ، چون جای ویرایش نبود این پست رو ارسال کردم.

سلام

منم همین مشکلو داشتم یعنی با حذف افزونه بانک ملت کامپوننت ها لود نمیشن و joomparsian هم نصب نکردم که بخام حذفش کنم

میشه بگید چکار کنم تا کامپوننت ها دوباره لود بشن

خیلی ضروریه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

منم همین مشکلو داشتم یعنی با حذف افزونه بانک ملت کامپوننت ها لود نمیشن و joomparsian هم نصب نکردم که بخام حذفش کنم

میشه بگید چکار کنم تا کامپوننت ها دوباره لود بشن

خیلی ضروریه

دوست عزیر با سلام

من بطور کامل نشد حذفش کنم فقط دوباره دیتابیسو از بک آپی که گرفته بودم رو ایمپورت کردم و سپس از همونجا جداول  مربوط به این کامپوننت رو حذف کردم .توصیه میکنم کسی حذفش نکنه واسه سایت من که شده غده سرطانی

ولی متاسفانه هنوز وقتی میخوام از طریق نصب و حذف حذفش کنم همون مشکل اولیه رو ایجاد میکنه و کامپوننت های دیگر رو هم تو مدیریت نمیتوانم ببینم در حالی که موجود هستند

نمیدونم این فردی که این کامپوننت رو نوشته چیکار کرده که قابل حذف نیست 

ویرایش شده توسط smzmagician

لینک به ارسال

با سلام

این خطا مواقعی بروز میکنه که کامپوننتی رو بصورت ناقص نصب و یا حذف میکنید

باید اون کامپوننت موردنظر رو بصورت دستی و بطور کامل از روی هاست و دیتابیس حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

این خطا مواقعی بروز میکنه که کامپوننتی رو بصورت ناقص نصب و یا حذف میکنید

باید اون کامپوننت موردنظر رو بصورت دستی و بطور کامل از روی هاست و دیتابیس حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

متاسفانه با حذف کامل از دینابیس و خود فایل منیجر و ... باز این ارور وجود داره و مشکل ساز است.

با سپاس 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...