رفتن به مطلب
mme807

مشکل در تغییر دادن مدیریت سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام . من قبلا یه سایت جوملا داشتم رو یه هاست دیگه بعد از یه مدتی هاستم رو تغییر دادم . اول از جوملا یک بک اب گرفتم و از دیتابیس هم بک اب گرفتم و منتقل کردم به هاست جدید . مشکلی نبود و سایت بالا اومد و مطالب هم درست نمایش داده می شد ولی زمانیکه میخوام مطلبی به سایت اضافه کنم و یا کوچکترین تغییری تو تنظیمات سایت انجام بدم بعد از زدن دکمه ذخیره یا تایید هیچ اتفاقی نمیفته و به صفحه اصلی مدیریت میپره . ضمنا هیچ پیغامی هم نمیده . دسترسی فایل ها همه درسته . لطفا راهنمایی کنید . ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از مدیر هاست جدیدتون جویا شید که پیغام نمایش خطا فعال باشه تا اگر اروری باشه نمایش داده بشه

یکبار هم همین جوملایی که نصب کردید رو درون public_html روی پوشه های سایت تون extract کنید و پوشه installation رو حذف کنید

(منظور همون نسخه ای که نصب کردید نسخه ای که extract می کنید نباید با نسخه جوملاتون که نصبه فرق داشته باشه)

دقت کنید که نصب نکنید باید فقط فایل زیپ رو extract کنید

لینک به ارسال

دوباره سلام . کارهایی که گفته بودید رو انجام دادم ولی متاسفانه مشکل حل نشد . ضمنا نسخه جوملا هم 1.5 هستش . با تشکر

دوست عزیز ، لطفا سوالات خود را مطابق قوانین در بخش مرتبط با سوالتون مطرح کنید !

طرح سوال در سایر بخشها منجر به دریافت پاسخ اشتباه خواهد شد !

تاپیک از مشکلات/جوملا2.5/افزونه منتقل شد

لینک به ارسال

سلام

خوب اگر جوملا 1.5 است و نسخه 1.5.26 نیست بسته فارسی جوملا 1.5.26 رو گرفته و روی پوشه ها extract کنید تا به آخرین نسخه جوملا 1.5 ارتقاء پیدا کنید

مدیر هاست نمایش خطا رو فعال کرد؟ بازم خطایی مشاهده نشد؟

لینک به ارسال

سلام

خوب اگر جوملا 1.5 است و نسخه 1.5.26 نیست بسته فارسی جوملا 1.5.26 رو گرفته و روی پوشه ها extract کنید تا به آخرین نسخه جوملا 1.5 ارتقاء پیدا کنید

مدیر هاست نمایش خطا رو فعال کرد؟ بازم خطایی مشاهده نشد؟

با سلام مجدد . خودم حضورن رفتم و دیدم که نمایش خطا در php.ini روی همه هستش . هنوز هیچ خطایی نمیده . ضمنا یادم رفت بگم سایت روی ساب دامین هستش . چند تا سایت جوملایی دیگه هم به صورت پوشه های جداگانه کنارش دارم که مشکلی ندارن فقط همین یکی داره اذیت می کنه. :002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...