رفتن به مطلب
حسینی پارسا

ماژول اشتراک گذاری صفحه در شبکه های اجتماعی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

داشتم دنبال پلاگین اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی می گشتم به یه ماژول با همین عملکرد بر خوردم! با نام (mod_social_widgets) اولش خوشم نیومند چونکه زیر مطلب قرار نمی گرفت و مجبور بودم در یکی از موقعیت های قالب منتشرش کنم! اما یه امکان جالب داشت که توجهم رو جلب کرد...

راستش تا جایی که من دیدم در پلاگین هایی که با این مضمون وجود دارن فقط مطالب قابل اشتراک گذاری هستند اما در این ماژول در اصل کاربر صفحه رو به اشتراک می گذاره! یعنی اینکه می شه با انتشار ماژول در هر صفحه از قبیل صفحه ی اول ، گالری، دانلود سنتر و... می شه اون صفحه رو به اشتراک گذاشت...

یه اشکال هم داشت و اون اینکه آیکون ها در دو ابعاد 32در32 و 64در64 بود که کمی بزرگ بنظر می رسید، من اون رو در دو ابعاد 20در20 و 32در32 تنظیم کردم.

به هر حال ترجمش کردم به فارسی ، خودم هم ازش راضی ام، با حاله!

ممنون می شم دوستان مدیر و با تجربه تست کنن و اگر ایرادی بود بگن تا برطرف بشه...

دموی افزونه:

www.artparsa.com به یکی از مطالب سایت یا گالری ها بروید، اولین ماژول در موقعیت راست قالب.

mod_social_widgets+farsi-pics.gif

لینک دانلود:

http://dl.joomina.ir/file.php?file=c52b81c67d1d6cec20ec7561f9e37b51

بعد از نصب به مدیریت ماژول ها رفته، افزونه رو پیکره بندی و در یکی از موقعیت های قالبتون منتشر کنید.

امیدوارم بدردتون بخوره...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...