رفتن به مطلب
mis.shafiee

کمک در مورد کامپوننت noxiacl

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از کامپوننت سطح دسترسی noxiacl جومینا استفاده کرده ام . یک مدیر تعریف کرده ام ، که می خواهم این مدیر ، فقط مطالب ، منو و ماژولها را ببیند .

من تمام کامپوننت ها را برای این مدیر block کرده ام. مشکلی که دارم این است که 1- ایا میشود کاری کرد که این مدیر نتواند خود کامپوننت سطح دسترسی را نبیند.2- همچنین نتواند وارد plugins manager , template manager , languge manager بشود.

در ضمن با جوملا 1.5 کار می کنم.

ممنون از راهنماییتون

همین حالامتوجه ی مشکل شدم:

یک مشکلی بعد از نصب این کامپوننت به وجود امد این است که چرا دیگه نمی تونم به منو ، ایتم دیگری اضافه کنم؟؟؟؟؟؟چه کار باید بکنم؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

پیشنهاد میکنم اگر براتون مقدوره به جوملا 2.5 مهاجرت کنید . در جوملا 2.5 به هیچ افزونه ای نیاز ندارید و به راحتی با استفاده از امکانات خود هسته میتونید سطوح دسترسی موردنظرتون رو ایجاد کنید

لینک زیر مربوط به تاپیکی میشه که قبلا برای جوملا 2.5 قرار دادم

http://forum.joomina.ir/thread-17808.html

مشکلی که دارم این است که 1- ایا میشود کاری کرد که این مدیر نتواند خود کامپوننت سطح دسترسی را نبیند.2- همچنین نتواند وارد plugins manager , template manager , languge manager بشود.

در جوملا 2.5 شدنی هست

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...