رفتن به مطلب
karimzadeh

مدیریت پیشرفته کاربران

پست های پیشنهاد شده

من دنبال افزونه ای هستم که کاربران سایتمو مدیریت کنه و این امکان برای کاربران وجود داشته باشه که بتونن برای خودشون اعتبار خریداری کنن و زمانی که می خوان از سایت چیزی خرید کنن از اعتبارشون کم بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یکی از افزونه ها rsmembership است حتما دیدید در سایت های خارجی که موقع ثبت نام چند ستون میاد یکی عضویت رایگان و چند ستون دیگه به تریتیب مبلغ بالا میره ولی زمان ثبت نام کاربر بیشتر میشه اون موقع شما در ازای پول دادن میتونید ثبت نام کنید و از امکانات سایت بهره مند بشید

(RSmembership) رو معرفی کردم تا شاید شما بخواهید سیستمی که می خواهید رو تغیر بدید)

و اما جواب شما :

آلفایوزر پوینت + جی دانلود

آلفایوزر پوینت مخصوص دادن اعتبار و خزید فروش اعتبار است.

جی دانلود هم با قابلیت متصل شدن به آلفایوزرپوینت میتونه کاری کنه که کاربر تا به اون حد اندازه امتیاز نرسیده نتونه دانلود کنه

و برای اون حر اندازه رسیدن امتیاز باید کاربر امتیاز رو بصورت انلاین(یکی از مزیای این سیستم است) بخره

فکر کنم دقیقا چیزی است که می خواهید

بدرود

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون

افزونه rsmembership که معرفی کردید بهتره

یه سوال اونم اینکه با این افزونه میشه حق عضویت تعیین کرد مثل حق عضویت دو ماهه وسه ماهه و...

حالا می خوام بدونم این امکان هست که اگه کاربر بخواد یه آگهی تو سایت درج کنه و این آگهی ستاره دار باشه و برای درجش باید یه مبلغی رو پرداخت کنه و این مبلغ از حق عضویتش کم بشه؟

لینک به ارسال

با سلام و تشکر

فکر کنم شما متوجه منظورم نشدید سوال من در مورد افزونه rsmembership هست که معرفی کردید سوالم اینه که با این افزونه میشه حق عضویت دوماهه . سه ماهه و ....خریداری کرد حالا اگه کاربر بخواد یه آگهی ستاره دار تو سایت درج کنه میشه مبلغی که باید پرداخت کنه تا بتونه آگهیشو درج کنه از اعتبارش کم بشه یا نه؟

لینک به ارسال

سلام

بنده متوجه شدم ولی ....

rsmembership حق عضویت میفروشه

خوب شما سه تا کامپوننت رو باهم میخواهید

اینکه آگهی ثبت کنه یک کامپوننت

حق عضویت یک کامپوننت

اعتبار کاربران هم یک کامپوننت دیگه ست

اگر قرار طرف خودش ثبت آگهی کنه باید یه سیستمی یا افزونه باشه دیگه

خوب اگر بطور خوذکار از اعتبارش کم بشه باید به افزونه alpha user point وصل باشه تا از اعتبارش کم بشه

حالا متوجه شدید؟

rsmembership فقط حق عضویت در سایت رو میفروشید همین

بدرود

لینک به ارسال

با سلام

و تشکر از آقای میری

آلفا پوزر پوینت( alpha user point) این امکان رو داره که برای افزونه های مختلف روش رول بنویسن

اکانش هست با یکم ابتکار بشه درخواست شما رو انجام داد با دوستان افزونه نویس سایت مشورت کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...